Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
89 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Junkers Professor 9.32.02.03 z modelové řady Professor odkazují na akademickou práci zakladatele značky Hunga Junkerse. Jedná se o elegantní pánské hodinky vhodné jak do společnosti, tak i na běžné nošení.
Hodinky 9.32.02.03 mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli, v němž pracuje japonský bateriový strojek Citizen/Miyota 2035. Na číselníku, na kterém najdeme detail vlnitého plechu z letadla Junkers, je patrný pilotní styl, který hodinkám propůjčuje skvělou čitelnost. Hodinky jsou dodávány se stylovým koženým náramkem.
Sklíčko hodinek Junkers 9.32.02.03 je safírové a je tedy maximálně odolné vůči poškrábání. Voděodolnost tohoto modelu je 100m (10 ATM), zvládne tedy i větší kontakt s vodou jako je plavání. Díky svému průměru pouzdra 42 mm padne na většinu pánských zápěstí. Rozměr Lug to Lug ("výška" hodinek včetně nožek) je 50 mm.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 89 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota 2035 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 10,7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ne |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz