Pohon | Automatický |
Materiál pouzdra | Ocel |
Materiál sklíčka | Safírové |
Hmotnost | 74 g |
Vodotěsnost | 50 m |
od 285 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
74 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Laco Marine Valencia 39 z řady Marine přináší obíbený design námořních hodinek. Model nabízí přehledný luminiscenční číselník a klasický design, díky kterému jsou hodinky vhodným doplňkem téměř pro každou příležitost.
Podoba hodinek Laco Marine Valencia 39 vychází z klasického designu, který kdysi předepisovala německá námořní observatoř v Hamburku. Přináší tak přehlednost a skvělou čitelnost, danou použitím výrazných číslic na hodinových pozicích, dlouhých kontrastních ruček a minutové stupnice po obvodu číselníku.
Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem Laco 21 (základ Miyota 821A), nabízející rezervou chodu kolem 42 hodin, funkci zastavení vteřinovky při nařizování času (hacking) a možnost manuálního nátahu. Lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje luminiscenční číselník. Ten je chráněn safírovým sklíčkem s vysokou odolností proti poškrábání. Hodinky jsou vybaveny ukazatelem data na pozici 6. hodiny. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli a doplňuje jej hnědý kožený řemínek. Mnohé potěší možnost pozorovat chod stroje skrze průhledné dýnko opatřené safírovým sklíčkem. Voděodolnost těchto hodinek je 50 m (5 ATM), zvládnou tedy kontakt s vodou při mytí rukou a dešti. Průměr pouzdra je 39 mm, délka (lug-to-lug) 46,5 mm, hodinky tak dobře sednou na většinu pánských zápěstí.
Hodinky můžete najít také pod označením Laco 862090.
Možnosti úprav za příplatek:
• Strojek Laco 31 (základ Miyota 831A, rezerva chodu 60 hodin)
• Safírové sklíčko s oboustranným antireflexem
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
Značka | Laco |
Určení | Pánské |
Použití | Společenské |
Záruka | 5 roků |
Vodotěsnost | 50 m |
Hmotnost | 74 g |
Pohon | Automatický |
Strojek | Laco 21 |
Přesnost chodu v sekundách | -20/ +40 s/ den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
Rozměr pouzdra | 39 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
46,5 mm |
Výška pouzdra | 11,5 mm |
Tvar pouzdra | Kulaté |
Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
Materiál sklíčka | Safírové |
Číselník | Analogový |
Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
Šířka pásku | 18 mm |
Barva náramku | Hnědá |
Datum | Ano |
Funkce | Průhledné dýnko |
Luminiscence ![]() |
luminiscenční číselník |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Marine Marine Společenské hodinky Německé hodinky Ocelové hodinky Mechanické hodinky Hodinky dárek pro muže Laco
Vznik značky Laco se datuje k roku 1925, kdy byla Friedou Lacher a Ludwigem Hummelem v Pforzheimu založena firma s názvem Lacher & Co, odtud tedy název Laco. Značka je známá především díky svým pilotním hodinkám, produkovaným během 2. světové války - patřila mezi pět značek, které vyráběly hodinky pro piloty německé Luftwaffe.
Značka se samozřejmě nezaměřuje pouze na pilotní hodinky, v její kolekci najdeme také modely inspirované vzhledem námořních hodinek, sportovní modely v potápkovém stylu, nebo třeba klasické hodinky v minimalistickém provedení. Všechny hodinky Laco jsou navrženy a poskládány v dílnách v německém Pforzheimu, značka tak navazuje na své dědictví, dlouhou a dynamickou historii, pokračuje ve vysoce kvalitní hodinařině a za pomoci moderní technologie tvoří spolehlivé hodinky s jedinečným charakterem.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Laco.
Více o značce se dozvíte v článku na blogu: Historicky věrné pilotky Laco nově najdete v Helveti
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 5 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker, nebo nůž Mikov.
Od 20 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 70 000 Kč = Multitool Leatherman REV.
Od 100 000 Kč = Natahovač Designhütte Optimus 1 70005-61.
Od 150 000 Kč = Box na hodinky Heisse & Söhne Camel 10 70005-133.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde), pojištění hodinek a doprava zdarma.
Dárky si můžete prohlédnout zde: