Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
80 g
Vodotěsnost
300 m
Hodinky Luminox 3802.GO.SET SEA spadají do kolekce Master Carbon SEAL 3800 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals. Vzhledem k tomuto faktu se můžete spolehnout na vysokou vodotěsnost a odolné zpracování.Jedná se o set s náhradním NATO řemínkem a nástrojem pro rychlou výměnu v limitované edici 888 ks.
Pouzdro hodinek je vyrobeno z karbonu, který kombinuje dvě důležité vlastnosti - odolnost a nízkou hmotnost. Právě díky tomuto materiálu jsou hodinky i přes své větší rozměry (průměr pouzdra 46 mm, výška 14 mm) příjemné na každodenní nošení. Hmotnost hodinek je v kombinaci s textilním řemínkem pouze 80 gramů.
Z funkcí hodinek nabízí model Luminox 3802.GO.SET ukazatel data a jednosměrně otočnou lunetu. Samozřejmostí je safírové sklíčko s antireflexní vrstvou, které hodinkám zajišťuje skvělou čitelnost i za ostrého slunce. Vodotěsnost hodinek je 300m, díky čemuž jsou vohdné i pro profesionální potápeče. Největší předností hodinek je ovšem tritiová luminiscence, která zajistí čitelnost hodinek ve tmě, bez jakéhokoliv nasvěcování, až na 25 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Luminox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Vojenské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Hmotnost | 80 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Výška pouzdra | 14 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Karbon |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Pryž |
| Barva náramku | Šedá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Trigalight |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
LLT |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jakub Novák
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Název Luminox vznikl spojením slov Lumi (latinsky světlo) a Nox (latinsky noc). Značka byla založena v roce 1989 a nabízí hodinky s unikátní technologií LLT (samonapájející osvětlení - tritiové trubice), díky které na hodinky Luminox uvidíte za každých podmínek. Životnost luminiscence je až 25 let a je totožná s trigalightem značky Traser. Zárukou kvality je označení "Swiss Made".
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Hodinky Luminox vešly ve známost spoluprací s Navy SEAL, kdy dodali americkému námořnictvu speciálně vyvinuté hodinky pro noční mise. Následovaly objednávky od amerického letectva (Nighthawk Fighter Jet), elitních složek či Lockheed Martin. Dnes je Luminox synonymem pro spolehlivé, odolné hodinky osazené špičkovými technologiemi.
Více o značce Luminox se můžete dozvědět v našem článku.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Luminox.
Informace o výrobci: Mondaine Watch Ltd., Etzelstrasse 27, 8808 Pfäffikon/SZ, Švýcarsko / webshop-uk@luminox.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: