Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Manuální
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Pánské švýcarské hodinky Maurice Lacroix Masterpiece Skeleton MP7228-SS001-000-1 patří do kolekce Masterpiece, kde najdeme to nejlepší z hodinářského umění značky Maurice Lacroix. Tento model zaujme manufakturním strojkem a skeletonovým provedením číselníku.
Hodinky Maurice Lacroix Masterpiece Skeleton MP7228-SS001-000-1 mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli, které je doplněno černým řemínkem z telecí kůže. V jeho nitru spolehlivě pracuje manufakturní mechanický strojek s manuálním nátahem ML134, jehož chod můžeme pozorovat skrze průhledné zadní víko i číselník. Tento in-house strojek běží na frekvenci 18000 polokmitů za hodinu a disponuje 19 kameny. Rezerva nátahu činí až 45 hodin. Strojek je zdobený PVD úpravou a plochy můstků jsou leštěné v kombinaci s pískováním. Na deváté hodině pak najdeme mimostřední vteřinovou ručku.
Skeletonový číselník je chráněn safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Minutová a hodinová ručka jsou pro snadnější odečítaní času opatřené luminiscenčním nátěrem SuperLuminova. Voděodolnost tohoto modelu je 50m, zvládne tedy základní kontakt s vodou, jako je sprcha, déšť.
Model Maurice Lacroix MP7228-SS001-000-1 bývá také označován jako Maurice Lacroix MP7228-SS001-000.
Osobní dovoz: U tohoto modelu nabízíme možnost osobního dovozu (Praha a Středočeský kraj) hodinek garantem značky. V případě zájmu uveďte poznámku do objednávky, ozveme se vám. Více informací zde.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Maurice Lacroix |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Manuální |
| Strojek | ML134 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
45 hodin |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Skeleton |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 21 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Průhledné dýnko, Bez datumovky |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky SuperLuminova |
| Další funkce | Skeleton |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Švýcarská značka Maurice Lacroix je poměrně mladá, vznikla v roce 1974, přesto dnes patří mezi špičku. V posledních letech na sebe stále více upozorňuje exklusivními mechanickými modely, kterými nastavuje nová měřítka v hodinářském průmyslu. Pyšní se nejedním významným oceněním v oblasti mechanických hodinek. Do portfolia jejich produktů spadají ty nejtěžší hodinářské komplikace, včetně retrográdních ukazatelů, pětidenní rezervy chodu nebo tourbillonu.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Maurice Lacroix je autorem už 14 vlastních strojků (kalibrů), včetně prvních mechanických hodinek s pamětí - Mémoire 1. Za Pontos Décentrique GMT se všemi ukazateli umístěnými mimostředně získala značka v roce 2007 prestižní ocenění RED DOT za nejlepší design. Další RED DOT si odnesl celozlatý Masterpiece Squelette o dva roky později.
Maurice Lacroix samozřejmě nezapomíná ani na běžné uživatele. Vyrábí proto klasické quartzové hodinky střední třídy s běžnějšími strojky Ronda určené pro každodenní nošení. Ať už se jedná o levnější řady nebo třeba výjimečné limitované edice hodinek s ručním nátahem, Maurice Lacroix používá vždy ty nejlepší materiály a technologie.
Značka je držitelem prestižního hodinářského označení Manufacture Horlogére Suisse, které může používat pouze výrobce, který sám vyrábí hodinky od vlastních pouzder až po strojky. Továrny Maurice Lacroix najdete přímo ve švýcarské Juře - horské vesničce Saignelégier.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Maurice Lacroix.
Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Informace o výrobci: Maurice Lacroix SA, Rue des Rangiers 21, 2350 Saignelégier, Švýcarsko / info@mauricelacroix.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: