| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 240 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Objevte hodinky, které jsou víc než jen ukazatelem času – jsou uměleckým vyjádřením modernistického designu. Model Mondaine Doppio Bauhaus Inspired MLE.41221.SM rozšiřuje ikonické portfolio značky o řadu, která zkoumá fascinující vztah mezi barvou, geometrií a časem. Tento model ve velikosti 41 mm ztělesňuje dokonalou rovnováhu mezi švýcarským dědictvím a moderním expresivním minimalismem.
Číselník hodinek je inspirován Bauhausovou teorií barev. Jeho struktura v kruhové kompozici jemně mění tóny indexů tak, aby odrážely vzájemné působení primárních barev. Vůbec poprvé se na číselníku objevuje označení „Doppio“ (italsky „dvojitý“), které odkazuje na unikátní vizuální identitu kolekce:
Dvojité čáry: Hodinová i minutová ručka jsou tvořeny dvěma rovnoběžnými linkami, které plynule navazují na indexy, což zajišťuje perfektní čitelnost a architektonickou hloubku.
Konkávní číselník: Prohnutý tvar číselníku v kombinaci s dvojitě klenutým safírovým sklíčkem dodává hodinkám trojrozměrný charakter.
Ikonický detail: Legendární červená sekundová ručka Mondaine vnáší do disciplinovaného designu rytmus a pohyb.
Zatímco grafické prvky na číselníku jsou přísně geometrické, samotné ocelové pouzdro má organicky zaoblený tvar, který zajišťuje velmi příjemné nošení. Hodinky na ruce drží díky ocelovému náramku milánského typu s posuvnou zaklapovací sponou, díky které si velikost náramku upravíte i v domácích podmínkách. Pouzdro i náramek mají PVD povrchovou úpravu černé barvy.
Na dýnku (zadní straně) hodinek naleznete vygravírované symboly kruhu, čtverce a trojúhelníku – základní stavební prvky Bauhausu, které propojují designový příběh celého modelu.
Mondaine Doppio Bauhaus Inspired – spojení švýcarské přesnosti, emocionální hloubky a nadčasového stylu.
Vodotěsnost modelu je 50 m, hodinky zvládnou běžnou vlhkost, mytí rukou i sprchu.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Mondaine |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské, Univerzální |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Posuvná zaklapovací |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ano |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Dámské švýcarské hodinky Doppio Doppio Doppio Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské švýcarské hodinky Dámské bateriové hodinky (Quartz) Pánské bateriové hodinky (Quartz) Dámské černé hodinky Dámské hodinky do 10000 Kč Pánské černé hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Dámské hodinky novinky Pánské hodinky novinky Pánské univerzální hodinky Dámské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky s ocelovým náramkem Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Dámské univerzální hodinky Dámské hodinky Mondaine Pánské hodinky Mondaine
Švýcarská značka Mondaine byla založena v roce 1951 Erwinem Bernheimem a dnes je řízena jeho syny Ronnie a André Bernheimovými. Výroba těchto hodinek probíhá v Mondaine továrně v Biberist ve Švýcarsku. Modely se vyznačují čistým, jednoduchým a snadno čitelným stylem. Hodinky se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů pod dohledem nejlepších švýcarských hodinářů. Mondaine Watch navrhla kolekci kultovních nádražních hodin, které už přes 60 let zdobí všechna švýcarská nádraží.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Mondaine. Něco z historie, zajímavosti a přehled modelových řad najdete v článku na blogu: Nově v Helveti: Značka Mondaine
Informace o výrobci: Mondaine Watch Ltd., Etzelstrasse 27, 8808 Pfäffikon SZ, Švýcarsko / info@mondaine.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: