Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
200 m
Tato nová verze Nivada Chronosport se pyšní známou typografií ve stylu Art Deco na subcifernících, zde v lososových tónech, které osvěcují texturovaný černý ciferník a vytvářejí hloubku s 3D efektem.
Pohání je strojek VK67 Meca-Quartz s tříletou životností baterie. Chronografová ručička plynule prochází ciferníkem a napodobuje chod mechanických hodinek. Princip strojku Meca-Quartz spočívá v kombinaci přesnosti baterie s krásou tradičního hodinářství díky automatickému modulu strojku. Baterie poskytuje časoměrnou funkci, zatímco mechanický modul zajišťuje správný chod chronografu (na pozici 6 hodin).
Modely Chronosport Meca-Quartz jsou k dispozici s několika možnostmi pásků, včetně kožených, ocelových a gumových.
Limitováno počtem 200 Ks.
Recenze, testy a články:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Nivada Grenchen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | VK67 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
3 roky |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Výška pouzdra | 10,7 mm |
| Tvar pouzdra | Soudkové |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
obousměrně otočná |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Stopky |
Luminiscence ![]() |
Číselníky a ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Nivada Grenchen, založená ve městě Grenchen ve Švýcarsku v roce 1926, je značka, která byla známá svými hodinářskými inovacemi v 50. a 60. letech s jejich legendárními kolekcemi Antarctic & Chronomaster Aviator Sea Diver. Dnes, téměř o století později, restartovali Nivadu Grenchen s cílem přivést zpět k životu dědictví a designy, které tehdy Nivadu vytvářely.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu nebo v podcastu.
Informace o výrobci: Nivada Grenchen, Asia Fulfillment Center, Montrichard (H.K) Limited, Cable TV Tower No 9 Hoi Shing Road, Hong Kong / contact@nivadagrenchenofficial.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: