Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Náramkové hodinky Orient RA-AK0004A, patřící do modelové řady Contemporary, nabízí zdobný a zároveň elegantní design, díky kterému jsou vhodným doplňkem pro jakoukoliv příležitost. Mechanický strojek, dobrá čitelnost, dámská jemnost, kvalitní zpracování, to je jen krátký výčet vlastností, díky nimž si tyto hodinky zaslouží Vaši pozornost.
Perleťový ciferník je zdoben kamínky v subciferníku 24hodinového času na pozici 5. hodiny. Kamínky zároveň tvoří hodinové indexy, pozice 12. hodiny je osazena římskou číslicí. Poeticky vyvedený ciferník je chráněn minerálním sklíčkem. Nepřehlédnutelným prvkem je vedle číselníku a růžovozlaté PVD úpravy povrchu pouzdra luneta osázená krystaly a zdobná korunka s kamínkem. Celkový dojem dotváří použité jemné listové ručky a ladné tvary pouzdra. Hodinky nabízí funkci data na pozici 3. hodiny a dne v subciferníku na 10. hodině. Srdcem hodinek je mechanický strojek Orient F6B22 s automatickým nátahem a rezervou chodu kolem 40 hodin. Chod strojku je možné sledovat také dýnkem s průhledem. Elegantnost hodinek umocňuje dodávaný kožený řemínek s krokodýlím vzorem. Hodinky disponují vodotěsností 30 m, snesou tak náhodný kontakt s vodou při mytí rukou a dešti.
Hledáte-li hodinky, které zvýrazní Vaši osobnost a podtrhnou Vaši dokonalost, hodinky, které budou tím pravým řešením pro oficiální společenská, ale i rodinná setkání, jsou hodinky Orient RA-AK0004A10B vhodnou volbou.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Orient |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Orient F6B22 |
| Přesnost chodu v sekundách | -15/+25 / den |
Rezerva chodu ![]() |
40 hodin |
| Rozměr pouzdra | 36,5 mm |
| Výška pouzdra | 11,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Perleť |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Bílá |
| Datum | Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
| Další funkce | 24hodinové zobrazení času |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské hodinky Orient jsou známé několika ikonickými modely (například Orient Bambino, Orient Mako, Orient Calendar). Zvláště potápěčské hodinky se těší velkému zájmu. Orient začal produkovat hodinky v roce 1950 a je známý svou filozofií, že není potřeba investovat hromadu peněz do marketingu, ale naopak snížit dostupnou cenu a zvýšit kvalitu. Díky tomu dosahují hodinky Orient ve své cenové relaci na pomyslnou kvalitativní špičku.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Orient.
Informace o výrobci: Seiko Epson Corporation, JR Shinjuku Miraina Tower, 4-1-6 Shinjuku, Tokyo, Japonsko / info@orient-w.co.jp
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: