Dámské hodinky Orient RA-AG0017Y
Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Podobné produkty
Podobné produkty
Přidat do porovnání
ORIENT MULTI YEAR CALENDAR RA-BA0002E - MULTI-YEAR CALENDAR - ZNAČKY Pánské
Nejprodávanější
Na prodejně
Orient Multi Year Calendar RA-BA0002E
Přidat do porovnání
ORIENT CONTEMPORARY SEMI-SKELETON RA-AR0009L - CONTEMPORARY - ZNAČKY Pánské
Nejprodávanější
Na prodejně
Orient Contemporary Semi-Skeleton RA-AR0009L
Záruka 5 let
Našim hodinkám věříme
Dárky k objednávce
Švýcarský nůž, natahovač a jiné
90 dní na vrácení
Vyzkoušíte a uvidíte
Kamenná prodejna
Hodinky skladem si můžete vyzkoušet
+2500 hodinek skladem
Hodinky do 24h u vás
Poradí vám odborníci
Jsme specialisté na naše značky
VIP účet = 10% sleva
Věrné zákazníky si hýčkáme
Doprava zdarma
Popis produktu
Popis
Šířka řemínku
17 mm
Výška pouzdra
12,5 mm
Průměr pouzdra
36 mm
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí (U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
Videa
Videa Orient RA-AG0017Y
Parametry a funkce
Parametry
Značka Orient
Určení Dámské
Použití Společenské
Původ Japonské
Záruka 5 roků
Vodotěsnost 30 m
Hmotnost 54 g
Pohon
Pohon Automatický
Strojek Orient F6T22
Přesnost chodu v sekundách -10/+25 / den
Rezerva chodu info 40 hodin
Ciferník a pouzdro
Rozměr pouzdra 36 mm
Výška pouzdra 12,5 mm
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál pouzdra Ušlechtilá ocel s PVD úpravou
Materiál sklíčka Minerální
Číselník Analogový
Barva číselníku Hnědá
Průhledné zadní víko info Ano
Víko na závit info Ano
Řemínek
Materiál pásku Kůže
Šířka pásku 17 mm