Dámské hodinky Orient Star Contemporary RE-ND0102R
Pohon Automatický
Materiál pouzdra Ocel
Materiál sklíčka Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost 50 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 22. 05. u vás
Doprava zdarma
Možnosti dopravy
Zbývající počet znaků: 255
Porovnat Dotaz
Dárek k hodinkám
Certifikát, český návod a krabička
Záruka 5 let
Zkrácení řemínku zdarma
90 dní na bezplatné vrácení
Autorizovaný prodejce Orient Star
Podobné produkty
Zobrazit další produkty značky Orient Star
Záruka 5 let
Našim hodinkám věříme
Dárky k objednávce
Švýcarský nůž, natahovač a jiné
90 dní na vrácení
Vyzkoušíte a uvidíte
Kamenná prodejna
Hodinky skladem si můžete vyzkoušet
+2500 hodinek skladem
Hodinky do 24h u vás
Poradí vám odborníci
Jsme specialisté na naše značky
VIP účet = 10% sleva
Věrné zákazníky si hýčkáme
Doprava zdarma
Orient Star Contemporary RE-ND0102R
Popis produktu
Popis
Šířka řemínku
14 mm
Výška pouzdra
10,2 mm
Průměr pouzdra
30 mm
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí (U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
Videa
Videa Orient Star Contemporary RE-ND0102R
Parametry a funkce
Parametry
Značka Orient Star
Určení Dámské
Použití Společenské
Původ Japonské
Záruka 5 roků
Vodotěsnost 50 m
Pohon
Pohon Automatický
Strojek 55C22
Přesnost chodu v sekundách ±20 s / den
Rezerva chodu info 40 hodin
Ciferník a pouzdro
Rozměr pouzdra 30 mm
Výška pouzdra 10,2 mm
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál pouzdra Ušlechtilá ocel
Barva pouzdra Stříbrné
Číselník Analogový
Barva číselníku Vínová
Průhledné zadní víko info Ano
Open heart info Ano
Víko na závit info Ano
Řemínek
Materiál pásku Ušlechtilá ocel
Spona info Motýlová spona
Šířka pásku 14 mm