Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
300 m
Švýcarské hodinky Oris Aquis Date Upcycle 36,5 mm 01 733 7770 4150-Set zaujmou svým specifickým, vysoce atraktivním "potápkovým" provedením a excelentním zpracováním. Tento model výborně poslouží nejen pod vodou, ale i při každodenním nošení. Tato verze má číselník, vyrobený z recyklovaných plastů, vylovených z oceánu. To znamená, že každý kus má trochu jinou podobu číselníku a tím je zcela unikátní.
Pouzdro hodinek Oris Aquis Date Upcycle 36,5 mm 0173377704150-Set je vyrobeno z ušlechtilé oceli, stejně jako jejich náramek. Uvnitř jeho nitra spolehlivě pracuje švýcarský mechanický strojek Oris 733 (základem je Sellita SW200-1) s automatickým nátahem. Tento strojek má v sobě 26 kamenných uložení a pracuje na frekvenci 28800 polokmitů za hodinu (4 Hz). Činnost strojku lze pozorovat díky průhlednému dýnku z minerálního skla. Na pozici 6 se nachází praktický ukazatel data. K měření časových úseků poslouží jednosměrně otočná keramická potápěčská luneta.
Dokonale přehledný číselník, vyrobený z recyklovaných plastů z oceánu, je chráněn klenutým safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Čitelnost za ostrého světla pak zajišťuje vnitřní antireflexní vrstva. Ve tmě a snížených světelných podmínkách pak poslouží luminiscence Superluminova na ručkách a indexech. Voděodolnost těchto hodinek je 300 m (30 ATM), zvládnou tedy i kontakt s vodou, jako je potápění do cca 30 metrů. Odolnost proti vodě je podpořena šroubovací korunkou.
Pokud sdílíte s partnerem zálibu v "potápkovém" designu a dobré hodinařině, je možné vytvořit set v kombinaci s unisex modelem s menším pouzdrem Oris Diving Aquis Date Upcycle 01 733 7766 4150-Set, který bude vhodným dárkem k výročí, nebo jiným jedinečným příležitostem.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Oris |
| Určení | Dámské, Unisex |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Oris 733 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 36,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Směs barev |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Korunka šroubovací, Průhledné dýnko |
| Baterie | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
| Další funkce | 26 kamenů, 28800 polokmitů/hod. |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Značku Oris založili roku 1904 pánové Paul Cattin a Georges Christian ve švýcarském městě Hölstein, kde sídlí dodnes. Značka se postupně rozrůstala, až patřila k největším zaměstnavatelům v regionu a v roce 1925 představila svoje první náramkové hodinky. Následovaly další firemní expanze a milníky, jako automatické hodinky v roce 1952, nebo první chronometr v roce 1967. V sedmdesátých letech společnost přežila tzv. "Quartzovou krizi" a od osmdesátých let se již plně věnovala výrobě kvalitních mechanických hodinek, včetně modelů s komplikacemi jako je chronograf, nebo měsíční fáze. To vše za co nejvíce konkurenceschopné ceny, které umožní vlastnit velmi kvalitní mechanické hodinky co nejširší skupině hodinkových fanoušků.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Tuto filozofii vyznává značka Oris dodnes a nejvyšší kvalitu výhradně mechanických strojků tak najdete ve všech hlavních řadách - tedy Culture, Aviation, Diving a Motorsport. Demonstrací vyspělosti značky je také několik vlastních in-house strojků, jejichž vývoj stále pokračuje.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Oris.
Informace o výrobci: Oris SA, Ribigasse 1, 4434 Hölstein, Švýcarsko / info@oris.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: