Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Rafinovanost a inovativní design. Právě tím vynikají pera značky Lamy z modelové řady Lx v nichž se snoubí nadčasovost a styl. Právě kvůli avantgardnímu vzhledu a materiálům s vysokou odolností si pera Lamy Lx bezesporu zaslouží pozornost.
Lehké hliníkové tělo s povrchovou úpravou v barvě drahého kovu a doplňky pokovenými růžovým zlatem společně vytváří působivý celek. Hrot je vyrobený z nerezové oceli pokovený černou barvou pomocí speciální PVD techniky.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Typy hrotů:

Recenze a testování
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Růžová |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Zlato, Hliník |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ne |
| Šířka | 3, 2.8 cm |
| Výška | 17.8, 17.5 cm |
| Délka | 3, 2.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz