Zobrazit další produkty značky
Praktická a stylová plnicí pera značky Lamy Nexx nadchnou zejména ty uživatele, kteří si potrpí na modernost a praktičnost psacího nástroje. Ladné a čisté linie, nekomplikovaný design. To jsou přednosti, díky kterým Lamy Nexx zaručeně zazáří.
Nexx má tělo vyrobené z hliníku, který je zárukou komfortu a lehkosti písma. Navíc je doplněné měkkou úchopovou částí, hrotem z nerezové oceli a plastovým víčkem v populární barvě.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá, Zelená, Růžová, Modrá, Tyrkysová |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Hliník, Plast |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ne |
| Šířka | 3 cm |
| Výška | 16.2 cm |
| Délka | 3 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.