Překlápěcí spona Formex Deployant Fine Adjustment BD.22.020.912
Na prodejně
Podrobný popis produktu
Skladem 1 ks — 21. 05. u vás
nebo ihned na prodejně Praha Holešovice (1ks)
Helveti Holešovice
Zboží máme na prodejně 1 ks skladem.
Helveti Holešovice
Dukelských hrdinů 343/3, Praha 7
Otevírací doba:
Po-Čt 9-19 , Pá-So 9-16
Doprava zdarma
Možnosti dopravy
Porovnat Dotaz
Certifikát, český návod a krabička
Záruka 3 roky
90 dní na bezplatné vrácení
Autorizovaný prodejce Formex
Podobné produkty
NATO ŘEMÍNEK ČERNÝ 20 MM - ŘEMÍNKY - OSTATNÍ 490 Kč Skladem
Zobrazit další produkty značky Formex
Záruka 5 let
Našim hodinkám věříme
Dárky k objednávce
Švýcarský nůž, natahovač a jiné
90 dní na vrácení
Vyzkoušíte a uvidíte
Kamenná prodejna
Hodinky skladem si můžete vyzkoušet
+2500 hodinek skladem
Hodinky do 24h u vás
Poradí vám odborníci
Jsme specialisté na naše značky
VIP účet = 10% sleva
Věrné zákazníky si hýčkáme
Doprava zdarma
Popis produktu
Popis
Videa
Videa Překlápěcí spona Formex Deployant Fine Adjustment BD.22.020.912
Parametry a funkce
Parametry
Značka Formex
Určení Pánské, Dámské
Garant: Kateřina Žváček
potřebujete poradit?
Obraťte se na specialistu Formex
Darina Vokrojová
Darina Vokrojová
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Položit dotaz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské nejprodávanější hodinky Pánské nejprodávanější hodinky Řemínky řemínky Formex
O značce
O značce Formex
Formex
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Formex.
Informace o výrobci: Formex, Chemin du Long-Champ 95F, 2504 Biel, Švýcarsko / info@formexwatch.com
Dotazy
Dotazy a komentáře
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Součástí balení je originální značková krabička, záruční list a český návod.
Ukázat krabičku
Jak balíme hodinky
Hodinky při přepravě jako v bavlnce
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Podobné produkty
Přidat do porovnání
ŘEMÍNEK HIRSCH LIBERTY - ČERNÝ - ŘEMÍNKY - OSTATNÍ
Nejprodávanější
Na prodejně
Řemínek Hirsch Liberty - černý
Přidat do porovnání
NATO ŘEMÍNEK ČERNÝ 20 MM - ŘEMÍNKY - OSTATNÍ Pánské
Nejprodávanější
NATO řemínek černý 20 mm