100%
zákazníků doporučuje

Pod křídly Helveti provozujeme

Helveti provozujeHlavním eshopem, který provozujeme a na němž se právě nacházíte, je Helveti.cz. Byl spuštěn začátkem října 2014 a agreguje naše současné značky hodinek do jednoho místa. Umožňuje nám budovat vlastní jméno a splňuje naše nejvyšší požadavky pro pohodlný výběr a nákup hodinek. Doufáme, že to jako naši zákazníci cítíte stejně.

Vedle Helveti.cz ještě provozujeme čtyři úzce specializované eshopy. Níže vám je postupně představíme. A pokud vás zajímá obecně naše historie, tak doporučujeme nahlédnout do sekce O nás, kde jsme pro tuto příležitost vytvořili naši cestu podnikáním ve formě infografiky.

První značka a první eshop

Náš vůbec první eshop nese název www.hodinkywenger.cz a úzce se specializuje na značku Wenger. K hodinkám tohoto výrobce přidáváme také vojenský nůž jako dárek.

Logo Wenger

Fascinace Traserem

Dále jsme v roce 2012 spustili eshop www.hodinkytraser.cz, kde najdete hodinky Traser s nejlepší luminiscenční technologií na trhu - trigalight®.

Logo Traser

Elegance a design - Alfex

Produktově nám do portfolia zapadla také značka Alfex, kterou jsme začali prodávat v listopadu roku 2012. Eshop najdete na adrese www.hodinkyalfex.cz. Jedná se o designové hodinky, které potěší hlavně dámy.

Logo Alfex

Titan a keramika - Boccia

Posledním eshopem je HodinkyBoccia.cz, který prodává německé hodinky Boccia Titanium. Ty se vyznačují použitím materiálu: titan a keramika. Jsou tak vhodné pro lidi s alergií na nikl.

boccia-titanium-logo

S Helveti.cz přišlo Seiko, Certina a další

Aktuálně nejnovějším rozšířením našeho sortimentu jsou značky hodinek: Victorinox, CertinaSeiko, Luminox, CitizenLorus, Casio, Davosa a další. Tyto hodinky už u nás můžete nakupovat nyní. A to buď na tomto eshopu a nebo přímo na info@helveti.cz nebo telefonicky +420 774 272 737.
victorinox-seiko-lorus-pulsar

Do budoucna pak plánujeme další zkvalitňování našich služeb a možná nějakou novou značku, které se budeme opět maximálně věnovat.

Do našeho portfolia patří také online magazín věnovaný hodinkám - www.nosime-hodinky.cz.

0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno