Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
168 g
Vodotěsnost
100 m
"O krok před ostatními." Heslo, kterým můžeme charakterizovat značku Seiko, od jejíhož založení letos uplyne 140 let. Právě toto významné výročí se značka rozhodla oslavit vydáním limitované edice Seiko 5 Sports SRPG47K1 140th Anniversary Limited Edition.
Hodinky Seiko 5 Sports SRPG47K1 jsou novinkou roku 2021 patřící do legendární modelové řady Seiko 5. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný bílý strukturovaný číselník, modrá luneta, výrazné ručky a plastické indexy, či korunka na pozici čtvrté hodiny.
Model Seiko SRPG47K1 pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu kolem 41 hodin. Samozřejmostí je funkce zastavení vteřinové ručky při nařizování času a možnost nátahu korunkou. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. Bílý číselník s vyobrazením dne a data na pozici třetí hodiny, chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ocelové pouzdro v kombinaci s ocelovým náramkem přidává hodinkám na univerzálnosti a praktičnosti. Předností hodinek je skvělá přehlednost daná použitím výrazných indexů a ruček. Ručky a indexy na hodinových pozicích jsou navíc opatřeny vrstvou luminiscence. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m, s hodinkami tak můžete bez problémů plavat. Díky průměru pouzdra 42,5 mm jsou řazeny mezi středně velké hodinky, vhodné pro většinu pánských zápěstí.
Nové modely Seiko 5 zachovávají hlavní rysy této řady - mechanický strojek s automatickým nátahem, zobrazení data a dne, umístění korunky na pozici 4. hodiny, vodotěsnost, odolnost. Hodinky Seiko 5 Sports SRPG47K1 by měly být hrdým nástupcem legendy Seiko SKX007 / SKX009. Svému předchůdci jsou ve většině ohledů věrné.
Limitovaná edice čítá pouhých 11000 kusů pro celý svět, prodejci v ČR budou disponovat pouze jednotkami kusů.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 168 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 4R36 |
| Přesnost chodu v sekundách | Maximální odchylka +45 až -35 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42,5 mm |
| Výška pouzdra | 13,4 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
“Mechanické hodinky se standardními parametry v nižší cenové kategorii”
“”
Dobrý den, paní Martinkovičová,
děkujeme za Váš dotaz. Model opravdu patří do řady Seiko 5 Sports 2019, pouzdro i strojek je totožný s ostatními modely této řady. Hodinky jsou limitovanou edicí, vydanou k příležitosti výročí 140 let od založení značky Seiko. Luneta hodinek je otočná.
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@helveti.cz, nebo telefonicky.
S pozdravem, Hodinky Helveti
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde:
Marta Martinkovičová 26. 02. 2021
“Dobrý deň. Čím sa líši Seiko SRPG47K1 od Seiko 5 modelovej rady 2019? Je to len to, že je to limitovaná edícia? Má Seiko SRPG47K1 otočnú lunetu?“