| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 100 m |
od 862 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Seiko Presage Classic Series HCC004J1 145th Anniversary Limited Edition oslavují výročí 145 let od založení značky Seiko a rozšiřují kolekci Classic Series o limitovanou edici, spojující v sobě úctu k tradici a řemeslu. V rámci této unikátní příležitosti byl na hodinky použit modrý prvek v podobě ruček a indexů v odstínu "Seiko Blue". Odstínu odrážejícím identitu značky a spjatým se Seikem již od 60. let 20. století.
Kolekce hodinek Classic Series zahrnuje modely, u nichž byla inspirací pro číselníky jemnost a poddajnost japonských textílií a materiálů, spjatých s japonskou kulturou. Číselník hodinek Seiko Presage Classic Series HCC004J1 byl vyveden v odstínu, který čerpá inspiraci z tradiční japonské barvy shironeri, popisující zářivě čistou, bezchybnou bílou barvu, která vychází z tradiční japonské techniky bělení hedvábí. Zatímco číselník s jemným leskem a paprskovitou strukturou symbolizuje čistotu a začátek nových věcí, modrá barva vyjadřuje ducha dokonalosti a inovací.
Číselník mimojiné zaujme svým zakřivením, které v kombinaci s paprskovitou texturou vytváří na dopadajícím světle zajímavou podívanou a pocit hloubky. Zakřivení číselníku jsou přizpůsobené také tvary jemně se svažujících indexů a ruček.
Ocelové pouzdro hodinek Seiko Presage Classic Series HCC004J1 s netradiční vroubkovanou lunetou doplňuje tmavě modrý kožený řemínek dodávající hodinkám celkově velmi elegantní vzhled. Kožený řemínek zakončený překlápěcí sponou je vyroben ve spolupráci s koželužnou s certifikací Leather Working Group (udržitelná produkce).
Pouzdro potěší speciální povrchovou úpravu super hard coating, která zvyšuje odolnost proti poškrábání. Texturovaný číselník stříbrnobílé barvy doplňují jemné modré alfa ručky a aplikované indexy na pozicích hodin. Číselník je chráněn klenutým safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexem a vysokou odolností vůči poškrábání. Pro udržení čistoty číselníku a klasického vzezření nejsou hodinky vybaveny ani funkcí data.
Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem 6R51, s rezervou chodu až 72 hodin a frekvencí 21,600 polokmitů za hodinu. Voděodolnost tohoto modelu je 100 m, s hodinkami je možné plavat. Průměr pouzdra je pro pánská i dámská zápěstí příjemných 36 mm.
Limitovaná edice je omezena 2500 kusy pro celý svět, prodejci v ČR budou disponovat pouze jednotkami kusů.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 6R55 |
| Přesnost chodu v sekundách | Maximální odchylka +25 až -15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
72 hodin |
| Rozměr pouzdra | 36 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
41,4 mm |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ocel (super hard coating) |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílo-stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
překlápěcí spona s bočním otevíráním |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Modrá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Průhledné dýnko, Bez datumovky |
Luminiscence ![]() |
Ne |
| Další funkce | 24 kamenů, 21.600 polokmitů/hodina |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské automatické hodinky Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Dámské japonské hodinky Dámské stříbrné hodinky Pánské japonské hodinky Pánské stříbrné hodinky Dámské hodinky limitované edice Pánské limitované edice hodinek Dámské hodinky nad 10000 Kč Dámské hodinky novinky Pánské bílé hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Dámské mechanické hodinky Pánské mechanické hodinky Unisex hodinky Dámské modré hodinky Pánské modré hodinky Pánské hodinky Seiko Dámské hodinky s ocelovým náramkem Dámské hodinky Seiko Pánské hodinky s ocelovým náramkem Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Presage Presage Presage Seiko
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti nebo Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: