| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 30 m |
od 1 478 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Seiko Presage HCC007J1 Craftsmanship Series 145th Anniversary Limited Edition jsou limitovanou edicí z kolekce Seiko Presage Craftsmanship Series, pro kterou jsou typické číselníky z porcelánu Arita. Tento výjimečný model oslavuje 145 let od založení značky Seiko, odráží v sobě dlouhou a významnou tradici a dovednosti hodinářského umění značky a zároveň symbolizuje japonskou dokonalost představenou spojením s tradičním řemeslem.
Dominantou hodinek je porcelánový číselník s kobaltově modrou glazurou v odstínu „Seiko Blue“, který je se značkou spjatý již od 60. let a odráží její identitu. Jemné barevné přechody doplňuje paprskovitý vzor ve středu číselníku, jenž zvýrazňuje hloubku a lesk porcelánu. Tento odstín, tradiční pro keramiku Arita, se v kolekci Presage představuje vůbec poprvé. Číselníky jsou vyráběné mistrem Toshiaki Kawaguchim a jeho týmem pod dohledem mistra porcelánu Arita Hiroyuki Hashiguchiho v historické továrně Arita s tradicí sahající až do roku 1830.
Elegantní vzhled číselníku hodinek Seiko HCC007J1 Arita Porcelain Dial s intenzivně modrou glazurou Ruri podtrhují stříbrné listové ručky a hůlkové indexy. Unikátní číselník chrání klenuté safírové sklíčko s vnitřním antireflexem, zintenzivňující hru světla na unikátním povrchu.
Přepracované ocelové pouzdro s jemnějšími a čistšími liniemi doplňuje černý kožený řemínek zakončený překlápěcí sponou. Pouzdro je opatřené tvrzeným povrchem pro zvýšení odolnosti proti poškrábání a přispívá k dlouhodobému zachování elegantního vzhledu.
Hodinky pohání automatický strojek 6R51, který má 24 kamenů a rezervu chodu kolem 72 hodin. Na spolehlivý strojek z továren Seiko nabízí pohled prosklené dýnko.
Voděodolnost tohoto modelu je 30 m. Průměr pouzdra je ideálních 39,6 mm.
Limitovaná edice je omezena 1500 kusy a je dodávána ve speciálním balení.
Porcelán se vyznačuje dlouhověkostí a stálostí, je tedy ideálním materiálem pro výrobu nevšedních číselníků. Porcelánové číselníky jsou vyráběny ručně náročným vícestupňovým procesem zahrnujícím trojí vypalování při různých teplotách. Díky tomu získávají svou typickou hloubku, lesk a mimořádnou trvanlivost, která z nich činí ideální materiál pro výjimečné hodinky. Výroba číselníků zahrnuje náročnou kombinaci dovedností, trpělivosti a umění.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 6R51 |
| Přesnost chodu v sekundách | Maximální odchylka +25 až -15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
72 hodin |
| Rozměr pouzdra | 39,6 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
46,8 mm |
| Výška pouzdra | 12,8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ocel (super hard coating) |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
překlápěcí spona s bočním otevíráním |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Modrá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Další funkce | 24 kamenů, Frekvence strojku 21 600 polokmitů/hodina |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské japonské hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské limitované edice hodinek Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské mechanické hodinky Pánské modré hodinky Pánské hodinky Seiko Pánské hodinky s ocelovým náramkem Hodinky dárek pro muže Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Presage Presage Seiko
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti nebo Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: