Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
187 g
Vodotěsnost
200 m
"O krok před ostatními." Heslo, kterým můžeme charakterizovat značku Seiko, od jejíhož založení letos uplyne 140 let. Právě toto významné výročí se značka rozhodla oslavit vydáním limitované edice Seiko Prospex SSC807J1 140th Anniversary Limited Edition.
Inspirací pro novinku Seiko SSC807J1 byly barvy přírodního bohatství ostrova Iriomote v prefektuře Okinawa - nedotčené mangrovové lesy ostrova, okolního moře, které je proslulé mezi potápěči pro své bohaté korálové útesy. Ostrov Iriomote je krom toho domovem vzácných druhů rostlin a živočichů, přičemž některé z nich můžeme řadit mezi endemity.
Hodinky Seiko SSC807J1 Solar Sumo, jsou poháněny solární energií a vyvedeny v atraktivním sportovním designu, který nezapře DNA oblíbených Seiko Sumo. Ocelové pouzdro hodinek doplňuje ocelový náramek s možností mikroregulace na sponě, jsou vybaveny ukazatelem data, stopkami a ukazatelem 24 hodinového času. Číselník temně zelené barvy vynikne svou přehledností a skvělou čitelností, jíž je dosaženo vedle promyšleného rozmístění subciferníků také aplikací velkých indexů s luminiscenční výplní na pozice hodin. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Předností hodinek je solární pohon, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla, čímž odpadá potřeba pravidelné výměny baterie. Při úplném nabití nabízejí hodinky rezervu chodu až 6 měsíců. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m (určeno pro vodní sporty), model navíc disponuje otočnou lunetou s potápěčskou stupnicí pro odečet času stráveného pod vodou, šroubovací korunkou a tlačítky chronografu. Vzhledem k průměru pouzdra 44,5 mm padnou hodinky na většinu mužských zápěstí.
Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení se silikonovým řemínkem navíc.
Limitovaná edice čítá pouhých 4000 kusů pro celý svět, prodejci v ČR budou disponovat pouze jednotkami kusů.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 187 g |
| Pohon | Solární |
| Strojek | V192 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
6 měsíců |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/5 sek. |
| Rozměr pouzdra | 44,5 mm |
| Výška pouzdra | 13,7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Stopky, Korunka šroubovací |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
| Další funkce | 24 hodinové zobrazení času, Šroubovací tlačítka chronografu, Ochrana proti přebití, Indikace vybití akumulátoru |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: