| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 200 m |
od 616 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
200 m
Seiko Prospex SUR595J1 rozšiřuje dámské modely řady Prospex. Spojuje klasický vzhled s výbavou potřebnou pro aktivní použití. Tento model je navržen pro ženy, které hledají elegantní a zároveň odolné hodinky s vynikajícími sportovními vlastnostmi. Díky velikosti 34 mm hodinky dokonale sednou na každé dámské zápěstí.
Na hodinkách Seiko Prospex SUR595J1 na první pohled zaujme čistý a účelný design tvořený soudkovitým pouzdrem, v němž je usazen stříbřitě bílý číselník s kulatými aplikovanými indexy na hodinových pozicích a výraznými ručkami.
Chráněn je klenutým safírovým sklíčkem. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli a vhodně doplněno ocelovým náramkem, skládajícím se z drobnějších dílků. Díky nim hodinky skvěle sednou na zápěstí a jsou zárukou maximálního pohodlí.
Lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje aplikace luminiscence Lumibrite na ručkách a indexech. Hodinky pohání spolehlivý bateriový strojek Seiko 6N01. Voděodolnost hodinek je 200 m - nezaleknou se tedy plavání ani vodních sportů. Průměr pouzdra je pro dámské zápěstí ideálních 34 mm.
Hledáte-li sportovně elegantní, nadčasově vyhlížející hodinky, jsou Seiko SUR595J1 díky výšce pouzdra pouhých 8,7 mm tím správným řešením.
Označení řady Prospex je spojením slov Professional a Specifications. Hodinky Seiko Prospex jsou navrženy tak, aby byly praktické, spolehlivé a odolné a splňovaly tak vysoké standardy vyžadované v extrémních prostředích. Jsou tak jasnou volbou pro milovníky sportu a dobrodružství.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Dámské |
| Použití | Sportovní, Společenské, Univerzální |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 6N01 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
3 roky |
| Rozměr pouzdra | 34 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
40,8 mm |
| Výška pouzdra | 8,7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
překlápěcí spona s bočním otevíráním |
| Šířka pásku | 16 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy, Lumibrite |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Dámské bateriové hodinky (Quartz) Dámské japonské hodinky Dámské sportovní hodinky Dámské stříbrné hodinky Dámské hodinky nad 10000 Kč Prospex Prospex Dámské hodinky s ocelovým náramkem Dámské hodinky Seiko Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Hodinky dárek pro ženu Dámské univerzální hodinky Seiko
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: