| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Hmotnost | 23 g |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 283 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
23 g
Vodotěsnost
50 m
Dámské náramkové hodinky Seiko Quartz SWR100P1 jsou velice elegantním a zároveň decentním doplňkem, který vhodně ozdobí zápěstí každé ženy. Snoubí v sobě důraz kladený na design, použití kvalitních materiálů a detailní zpracování.
Hodinky Seiko SWR100P1 jsou díky svému zpracování a designu vhodným doplňkem do společnosti, ale také pro každodenní nošení. Obdélníkové pouzdro hodinek je vyrobené z nerezové oceli se zlatou PVD úpravou povrchu, doplňuje jej lesklý hnědý kožený řemínek s krokodýlím vzorem. Zákaznice osloví perleťový číselník jehož jemnost vhodně doplňují zlaté ručky a aplikované římské číslice na hodinových pozicích. Chráněn je pak tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Celkově elegantní dojem z hodinek dotváří také zdobná korunka s černým kabošonem. Hodinky pohání kvalitní baterií napájený strojek Seiko 4N30.
Vodotěsnost modelu je 50 m, hodinky snesou styk s vodou při mytí rukou, dešti. Díky průměru pouzdra 22,2 x 33,1 mm skvěle padnou na většinu dámských zápěstí.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 23 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 4N30 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 22,2 x 33,1 mm |
| Výška pouzdra | 7,2 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Zlaté |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Perleť |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 16 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Dámské zlaté hodinky Dámské bateriové hodinky (Quartz) Dámské japonské hodinky Dámské hodinky do 10000 Kč Dámské hnědé hodinky Quartz Quartz Dámské hodinky s koženým řemínkem Dámské hodinky Seiko Hodinky dárek pro ženu Dámské hodinky s minerálním sklíčkem Seiko
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: