Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
165 g
Vodotěsnost
100 m
Náramkové hodinky Seiko SRP513K1 jsou pánské sportovní hodinky z řady Seiko 5. Design inspirovaný pilotním stylem, dobrá čitelnost, ukazatel data a dne, voděodolnost, kvalitní zpracování, to je soubor vlastností, které ocení každý majitel při denním nošení i během sportování.
Pouzdro i náramek hodinek Seiko SRP513K1 jsou vyrobeny z nerezové oceli. Černý analogový ciferník hodinek, jenž je opatřen výraznými číslicemi na pozicích hodin a ručkami, je chráněn tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex, které má zvýšenou odolnost proti poškrábání. Přehlednost hodinek je vedle vhodného designu podpořena také aplikací luminiscenční vrstvy na ručky a indexy na pozicích 6., 9. a 12. hodiny, zajišťující tak lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách. Hodinky disponují ukazatelem dne a data na pozici 3. hodiny. Model Seiko SRP513K1 pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 s rezervou chodu kolem 40 hodin. Vodotěsnost modelu je 100 m, hodinky tak není třeba odkládat ani při plavání.
Seiko SRP513K1 z oblíbené řady Seiko 5 si zachovávají 4 z 5 detailů, které jsou pro tuto řadu typické. Mechanický strojek s automatickým nátahem, voděodolnost, pouzdro se zvýšenou odolností proti nárazům a zobrazení data a dne v týdnu v jednom okně oceníte při denním nošení i během sportování.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 165 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 4R36 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+25 / den |
Rezerva chodu ![]() |
40 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
Akumulátor ![]() |
Ne |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ano - Lumibrite |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
“”
“”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: