od 109 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Originální silikonový řemínek Alexander Shorokhoff v rozměru 20 mm. Řemínek je nastavitelný a zdobí jej logo filozofie "Art on the Wrist".
Značka | Alexander Shorokhoff |
Určení | Pánské, Dámské |
Materiál pásku | Silikon |
Spona ![]() |
Ano |
Šířka pásku | 20 mm |
Barva náramku | Červená |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Alexander Shorokhoff je německá společnost vyrábějící mechanické hodinky s vysoce uměleckým designem. Zakladatel značky, pan Alexander Shorokhov, byl v roce 1991 vyslán do Německa jako jeden z nejlepších manažerů, aby se dále vzdělával ve svém oboru. Během jednoho roku zde založil obchodní společnost pro nejvýznamnější ruskou hodinářskou značku Poljot s cílem umožnit komercializaci této značky ve všech evropských zemích. V roce 1994 začal podnikat se svou první vlastní hodinářskou značkou Poljot-International.
Aby však naplnil své velké ambice vyrábět vysoce kvalitní hodinky samostatně, založil v roce 2003 pod svým vlastním jménem hodinářskou společnost Alexander Shorokhoff se sídlem v městečku Alzenau v srdci Bavorska. Dvě písmena „f“ na konci názvu společnosti jsou odkazem na jeho ruské kořeny a historické pozadí značky.
Alexander Shorokhov je typem človeka, který je všude zdejší. Cestuje po světě a čerpá inspiraci z mnoha zemí a kultur, které navštěvuje. Nejvíce ale čerpá ze svých kořenů, jenž vycházejí z bohaté a tisícileté umělecké a kulturní historie. Tyto aspekty v kombinaci s německou přesností vedou k neobvyklému individuálnímu designu hodinek, spojeným s velkým nasazením, vynikající kvalitou a nejvyšší možnou přesností.
Značka se nám představí ve třech hlavních modelových řadách: Avantgarde, Heritage a Vintage.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Alexander Shorokhoff.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 150 000 Kč = Natahovač Designhütte Optimus 1 70005-61.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde), pojištění hodinek a doprava zdarma.
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: