Zákazníci nás mají rádi

Zákaznické reference a zkušenostiŽe nás zákazníci mají rádi, o tom se můžete přesvědčit na nezávislém serveru Heuréka.cz, kde nás hodnotí.

 


Ověřený zákazník Heuréka.czPavel, 17. července 2017
Super komunikace, rychlost vyřízení objednávky a rychlost dodání zboží. V pátek objednáno,v pondělí doručeno. Obchod velice dobře spolupracuje se zákazníkem. Jsem nadmíru spokojen.

 
Ověřený zákazník Heuréka.czOvěřený zákazník Heuréka, 19. června 2017
Rozhodně doporučuji, ať už patříte mezi hodinkové sběratele, nebo vybíráte své první hodinky. V Helveti svému oboru rozumí skvěle a váží si svých zákazníků, v takových obchodech je radost nakupovat. Důvody: velký výběr kvalitních hodinek, příjemná komunikace, hodinky byly bleskově připraveny k odběru, dobře informovaná a trpělivá obsluha na prodejně, perfektní servis - pomoc s výběrem, zkrácení řemínku na počkání a zdarma, pojištění hodinek na rok zdarma.

 
Ověřený zákazník Heuréka.czTomáš, 1. června 2017
Obchod Helveti.cz jednoznačně doporučuji! Široký výběr hodinek za výborné ceny, služby navíc, rychlost dodání a kvalitní komunikace s profesionálním personálem.

 
Ověřený zákazník Heuréka.czAnna S., 31. května 2017
Obchod bych určitě doporučila, hodinky dorazily brzy a v pořádku, pěkně zabalené. Když jsem potřebovala zkrátit řemínek, nebyl problém kdykoli přijít. Velmi slušné a milé chování.

 
Ověřený zákazník Heuréka.czMichal, 11. května 2017
Nakoupil jsem zde protože to byl jeden z mála obchodů kde měli hodinky co jsem chtěl. Popravdě ještě jsem se nikdy nesetkal s takhle ochotným personálem v jakémkoliv obchodě. Takhle by to mělo fungovat všude. Tímto bych jim chtěl moc poděkovat za příjemný nákup. Obchod bych určitě doporučil.

 
Ověřený zákazník Heuréka.czSeliko, 17. dubna 2017
Hodinky, které mi dorazili, byli poruchové, tehdy se však ukázala kvalita obchodu, když mi vrácené hodinky okamžitě vyměnili za nové. Komunikace s prodejcem byla velmi rychlá a vstřícna. Obchod můžu jen doporučit.

 
Ověřený zákazník Heuréka.czDavid F., 11. dubna 2017
Helveti.cz jednoznačně doporučuji. Široký výběr hodinek za férové ceny, služby navíc, rychlá a kvalitní komunikace. Je vidět, že obchod provozují fanoušci kvalitních hodinek.

 
Ověřený zákazník Heuréka.czOvěřený zákazník Heuréka, 23. února 2017
V Helveti jsme zakoupili dárek k narozeninám, bohužel vybraný model se příliš nelíbil. Pánové z Helveti ochotně vyhověli a výrobek vyměnili obratem (následující pracovní den po obdržení vrácených hodinek nám byl zaslán nový model).
Nově vybraný model byl levnější, přeplatek byl automaticky vrácen v rozmezí 2 pracovních dnů od odeslání nového modelu.
I zaslání nových hodinek bylo zdarma. Za sebe musím, říct, že s takovým vstřícným a profesionálním e-shopem je radost obchodovat. 100% doporučuji


 

Naše specializované eshopy

Můžete se také podívat na naše hodnocení u našich 3 dalších provozovaných eshopů:

Za vaše hodnocení jsme moc rádi a vaše spokojenost nás dále motivuje k neustálému zlepšování našich služeb!

Pokud jste u nás nakoupili, tak nám uděláte velkou radost, když nás na Heuréce také ohodnotíte. Po nákupu by vám do 10 dní měl přijít dotazník o spokojenosti s našimi službami a nákupem. Zároveň tím uděláte velkou službu případným dalším zákazníkům, kteří by u nás chtěli nakoupit, ale stále nejsou rozhodnuti.

Potřebujete poradit?

+420 774 272 737

+420 774 744 763

info@helveti.cz