Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
122 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Swiss Military by Chrono SM34038.04 z modelové řady Quartz Chronograph se vyznačují oblibeným leteckým designem se stopkami. Budou skvělou velbou nejen pro piloty, ale i milovníky společenských hodinek.
Osazeny jsou bateriovým švýcarským strojkem Ronda 8040.N. Strojek je vybaven o ukazatel data včetně dne v týdnu a stopky. Ukazatel data nalezneme v horní pozici číselníku. Voděodolnost je 100m, minerální sklíčko je vsazeno do ocelového pouzdra. Hodinky Swiss Military by Chrono SM34038.04 jsou dodávány s elegantním koženým řemínkem, což je skvělá volba pro milovníky leteckých hodinek.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Swiss Military by Chrono |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 122 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 8040.N |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 48 mm |
| Výška pouzdra | 15 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Quartz Chronograph Quartz Chronograph Archív Swiss Military by Chrono
Hodinky Swiss Military by Chrono patří k vhodné vstupní úrovni mezi švýcarské hodinky (podobně jako Swiss Military Hanowa nebo Wenger). Za dostupnou cenu dostanete švýcarskou kvalitu v často sportovním designu.
Swiss Military hodinky se pyšní označením Swiss made, mají již více než 40letou tradici a mezinárodní 5letou záruku.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Swiss Military by Chrono.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: