Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
74 g
Vodotěsnost
100 m
Pánské švýcarské hodinky Swiss Military Hanowa 4187.04.007 Patriot z řady Classic line jsou naprostým bestsellerem mezi Hanowa hodinkami!
Je to hlavně díky jejich odolnosti, krásnému sportovnímu designu a atraktivní ceně. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli 316L. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Z funkcí hodinek nabízí tento model ukazatel data, stopky a luminiscenční ručičky a indexy. Voděodolnost modelu Hanowa 4187.04.007 Patriot je 100m (10 atmosfér). Díky průměru pouzdra 41 mm se řádí mezi rozměrově středně velké hodinky a padnou tak opravdu na každou pánskou ruku.
Jedná se o skvělou volbu pokud hledáte hodinky na každodenní nošení s kvalitními, sportovními parametry. V nabídce je i varianta hodinek na ocelovém tahu - Swiss Military Hanowa 5187.04.007.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Swiss Military Hanowa |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 74 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 5030.D |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Hodinky Swiss Military Hanowa (zkráceně často označovány jako hodinky SMH) vyrábějí hodinky již více než 50 let. Specializují se na sportovní hodinky s vysokou odolností. Do jejich kolekce patří jak Quartz hodinky, tak plně automatické modely. Zakladatelem společnosti je Hans Noll, od jeho jména je odvozen název společnosti Hans Noll Watches - Hanowa.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Značka je držitelem označení Swiss made. Hanowa používá vysoce kvalitní ocel 316L, švýcarské strojky a luminiscenci v technologii SuperLuminova. Většina modelů hodinek Hanowa je vybavena safírovým sklem. Od roku 2014 je Hanowa licencovaným členem švýcarské konferederace, což podtrhuje vysoké standardy kvality při výrobě hodinek.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Swiss Military Hanowa.
Informace o výrobci: Hanowa AG, Industriestrasse 5, 4313 Möhlin, Švýcarsko / info@hanowa.ch
“”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: