Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
56 g
Vodotěsnost
50 m
Pánské švýcarské hodinky Swiss Military Hanowa 4326.04.003 Active Duty jsou vhodné pro každého muže, hledajícího vzhledově elegantní hodinky v kombinaci se sportovními parametry.
Model Hanowa 4326.04.003 je dodáván v kombinaci pouzdra z chirurgické oceli a koženého řemínku, ciferník chrání minerální sklíčko se safírovou úpravou. Hodinky pohání bateriový švýcarský strojek s funkcí ukazatele data, umístěného na pozici třetí hodiny. Voděodolnost modelu Hanowa 4326.04.003 je 50m (5 atmosfér).
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Swiss Military Hanowa |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 56 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 515 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Chirurgická ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Hodinky Swiss Military Hanowa (zkráceně často označovány jako hodinky SMH) vyrábějí hodinky již více než 50 let. Specializují se na sportovní hodinky s vysokou odolností. Do jejich kolekce patří jak Quartz hodinky, tak plně automatické modely. Zakladatelem společnosti je Hans Noll, od jeho jména je odvozen název společnosti Hans Noll Watches - Hanowa.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Značka je držitelem označení Swiss made. Hanowa používá vysoce kvalitní ocel 316L, švýcarské strojky a luminiscenci v technologii SuperLuminova. Většina modelů hodinek Hanowa je vybavena safírovým sklem. Od roku 2014 je Hanowa licencovaným členem švýcarské konferederace, což podtrhuje vysoké standardy kvality při výrobě hodinek.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Swiss Military Hanowa.
Informace o výrobci: Hanowa AG, Industriestrasse 5, 4313 Möhlin, Švýcarsko / info@hanowa.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: