| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 158 g |
| Vodotěsnost | 100 m |
od 271 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
158 g
Vodotěsnost
100 m
Pánské švýcarské hodinky Swiss Military Hanowa AFTERBURN SMWGH2101005 z řady AIR nabízí elegantní design hodinek v kombinaci s kvalitními sportovními parametry.
Model Swiss Military Hanowa AFTERBURN SMWGH2101005, jenž je poháněn švýcarským quartzovým strojkem RONDA 519, disponuje ocelovým tahem a ocelovým pouzdrem.
Zvláštností modelu je velké datum na pozici třetí hodiny, skládající se ze dvou okének. Ciferník chrání safírové sklíčko. Voděodolnost tohoto modelu je 100 m (10 atmosfér) - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat, či šnorchlovat. Vzhledem k příjemné velikosti pouzdra 43 mm padnou na téměř každou pánskou ruku.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Swiss Military Hanowa |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 158 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 519 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Překlápěcí |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Air Air Pánské hodinky Pánské hodinky podle značky Pánské nejprodávanější hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské švýcarské hodinky Hodinky Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky s datem Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské letecké hodinky Značky Pánské modré hodinky Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské hodinky Swiss Military Hanowa Swiss Military Hanowa
Hodinky Swiss Military Hanowa (zkráceně často označovány jako hodinky SMH) vyrábějí hodinky již více než 50 let. Specializují se na sportovní hodinky s vysokou odolností. Do jejich kolekce patří jak Quartz hodinky, tak plně automatické modely. Zakladatelem společnosti je Hans Noll, od jeho jména je odvozen název společnosti Hans Noll Watches - Hanowa.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Značka je držitelem označení Swiss made. Hanowa používá vysoce kvalitní ocel 316L, švýcarské strojky a luminiscenci v technologii SuperLuminova. Většina modelů hodinek Hanowa je vybavena safírovým sklem. Od roku 2014 je Hanowa licencovaným členem švýcarské konferederace, což podtrhuje vysoké standardy kvality při výrobě hodinek.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Swiss Military Hanowa.
Informace o výrobci: Hanowa AG, Industriestrasse 5, 4313 Möhlin, Švýcarsko / info@hanowa.ch
Dobrý den, pane Holubče,
tyto hodinky váží 158 g, pokud Vás zajímá hmotnost ještě nějakých zeptejte se, postupně se snažíme tyto údaje doplňovat, ale je to běh na dlouhou trať.
S pozdravem Jakub Novák
“Dobrý den, jde prodloužit řemínek hodinek Swiss Military Hanova Afterburn SMWGH? Jde mi o dokoupení článků ke kovovému řemínku, přítel má obvod zápěstí 24 cm. Nebo vhodný řemínek, kožený, k tomuto typu hodinek. Děkuji Illešová“
Dobrý den, články je samozřejmě možné doobjednat. Popřípadě prodloužený kožený řemínek.
Hezký den.
“Žena má tyto hodinky a včera jí datumovka ukazovala 38 a dnes a dnes 00. Prosím o radu co s tím. Hodinky jsou dosud v záruce.
Děkuji.
MK“
Dobrý den, pane Kociane,
děkujeme za dotaz. To co popisujete je u tohoto modelu a potažmo strojku běžný jev. Přesněji řečeno datumovka jede zkrátka dokola od "00" až do čísla "39" (nikoli 38) a pak přeskočí na "00". To znamená, že na konci měsíce je nutné datum posunout na prvního - tedy 01. Můžete k tomu využít funkci rychlého posuvu data v první poloze po vycvaknutí korunky (jen pozor - tohle nikdy nedělat, pokud je na hodinkách čas 21-3 hodiny, tedy kolem půlnoci). Podle všeho je tedy vše v pořádku a jedná se o vlastnost tohoto strojku (RONDA 519). Je to sice trochu nestandardní chod datumovky, ale je to určitá daň za funkci Big Date v nižší cenové relaci.
V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na emailu info@helveti.cz
S pozdravem Hodinky Helveti
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde:
Miroslav Holubec 14. 01. 2023
“Dobrý den,
kolik gramů váží hodinky Swis Military ?
Celkově chybí hmotnost u drtivé většiny
hodinek všech značek ! Děkuji za info !
“