Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Akryl
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Legendární reissue sportovních hodinek Ironman podle vzoru z roku 1999.
Letošní (2025) reedice těchto hodinek navazuje na veleúspěšnou spolupráci Timexu s americkou outdoor a lifestyle společností Huckberry, která tento model vydala jako limitovanou edici v roce 2023 a zaprášilo se po ní během několika málo dní.
Timex Ironman je v dnešní době prezentován jako antiteze k moderním chytrým hodinkám, které v podstatě ovládly celý subsegment sportovních hodinek. Nepřijde vám na ně sice upozornění z Instagramu, ale mají celou řadu praktických vychytávek, od možnosti zaznamenat až sto kol/setů cvičení, deset poznámek a pět budíků až po velmi praktické hands-free podsvícení, které lze aktivovat prostě pohybem ruky k obličeji a během dne ho lze mít vypnuté.
Tyto a mnohé další funkce nahuštěné do těchto lehkých, ale mimořádně odolných sportovních hodinek, z nich dělají léty ověřenou volbu vojáků, záchranářů, hasičů i sportovců - a nosí je i takový Jocko Willink. :-)
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | TIMEX |
| Určení | Pánské, Unisex |
| Použití | Potápěčské, Vojenské, Letecké, Sportovní, Outdoorové |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Pryskyřice |
| Materiál sklíčka | Akryl |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Ukazatel měsíce | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Timex je americká značka cenově dostupných hodinek, která byla založena už v roce 1854 ve Waterbury ve státě Connecticut, kde sídlí dodnes. Výrobce se v současnosti soustředí na výrobu celé řady různých druhů hodinek, od čistě sportovních digitálních Ironman, až po formální mechanické Marlin nebo velmi populární a designově mimořádně vydařenou retro řadu Q Reissue, která vychází z každodenních hodinek ze 70. až 90. let.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Hodinky od tohoto výrobce si v průběhu desetiletí právem vysloužily reputaci výborného poměru ceny a výkonu, který je při "běžném" denním nošení samozřejmě velmi vítaný. Synonymem pro Timex je pak jejich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', který firma začala používat v 50. letech minulého století.
V dnešní době je Timex notoricky proslulý četnými kolaboracemi se známými i méně známými značkami a osobnostmi, z nichž často vznikají unikátní a sběratelsky ceněné kousky. První významná spolupráce tohoto druhu spatřila světlo světa už v roce 1930, kdy Timex vydal společně se společností Disney řadu hodinek inspirovaných Mickey Mousem - ty je tehdy dokonce zachránily před finančním krachem.
Informace o výrobci: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: