| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Materiál sklíčka | Akryl |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 30 m |
od 72 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Akryl
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Hodinky Timex TW2W45000UK z kolekce Q se tentokrát nechaly inspirovat ikonami osmdesátých let. Model plný nostalgie v moderním hávu zaujme milovníky retra a netradičních digitálek.
Lesklé průhledné pouzdro hodinek o velikosti 35 mm je vyrobeno z pryskyřice a dokonale ladí s náramkem o šířce 20 mm ze stejného materiálu. Digitální číselník s výrazným retro nádechem nabízí zobrazení času jak digitálně, tak anaglogově, a to díky simulovanému číselníku v pravém horním rohu. Hodinky nabízejí funkci alarmu, kalendáře a stopek - to vše skvěle čitelné díky Indiglo podsvícení.
Baterií poháněné quartzové hodinky disponují voděodolností 30 m (3 ATM), díky čemuž zvládnou základní kontakt s vodou při mytí rukou či dešti.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | TIMEX |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 35 mm |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Akryl |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Pryskyřice |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ano |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské společenské hodinky Pánské hodinky se stopkami Pánské společenské hodinky Dámské bateriové hodinky (Quartz) Dámské hodinky do 5000 Kč Dámské hodinky v akci Dámské sportovní hodinky Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky do 5000 Kč Pánské hodinky s datem Pánské hodinky v akci Pánské sportovní hodinky Dámské černé hodinky Dámské hodinky do 10000 Kč Pánské černé hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské hodinky s budíkem Black Friday Black Friday Black Friday Dámské plastové hodinky Pánské plastové hodinky Dámské hodinky s budíkem Výprodej hodinek Dámské hodinky s datem Dámské hodinky se stopkami Dámské hodinky s plastovým sklíčkem Pánské hodinky s plastovým sklíčkem Dámské hodinky TIMEX Pánské hodinky TIMEX TIMEX
Timex je americká značka cenově dostupných hodinek, která byla založena už v roce 1854 ve Waterbury ve státě Connecticut, kde sídlí dodnes. Výrobce se v současnosti soustředí na výrobu celé řady různých druhů hodinek, od čistě sportovních digitálních Ironman, až po formální mechanické Marlin nebo velmi populární a designově mimořádně vydařenou retro řadu Q Reissue, která vychází z každodenních hodinek ze 70. až 90. let.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Hodinky od tohoto výrobce si v průběhu desetiletí právem vysloužily reputaci výborného poměru ceny a výkonu, který je při "běžném" denním nošení samozřejmě velmi vítaný. Synonymem pro Timex je pak jejich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', který firma začala používat v 50. letech minulého století.
V dnešní době je Timex notoricky proslulý četnými kolaboracemi se známými i méně známými značkami a osobnostmi, z nichž často vznikají unikátní a sběratelsky ceněné kousky. První významná spolupráce tohoto druhu spatřila světlo světa už v roce 1930, kdy Timex vydal společně se společností Disney řadu hodinek inspirovaných Mickey Mousem - ty je tehdy dokonce zachránily před finančním krachem.
Informace o výrobci: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: