Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Drahý kov
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
52 g
Vodotěsnost
30 m
Pánské hodinky Tissot Excellence Automatic 18k Gold T926.407.76.041.00, patřící do řady T-Gold přináší eleganci, umocněnou použitím zlatých prvků na pouzdře i v číselníku. Jedná se o model vyvedený v tradičním stylu s dotekem luxusu.
Pouzdro hodinek Tissot T9264077604100 je vyrobeno z 18kt růžového zlata a skrývá v sobě švýcarský mechanický strojek s automatickým nátahem ETA 2892-A2. Ten se může pochlubit rezervou nátahu až 42 hodin.
Přehledně zpracovaný ciferník je chráněn safírovým sklíčkem, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Elegantnost tohoto modelu dokresluje kožený řemínek, který výborně ladí s designem pouzdra. Voděodolnost hodinek je 30m, bez problému tedy zvládnou běžný kontakt s vodou, jako je například déšť či mytí rukou.
Osobní dovoz: U tohoto modelu nabízíme možnost osobního dovozu (Praha a Středočeský kraj) hodinek garantem značky. V případě zájmu uveďte poznámku do objednávky, ozveme se vám. Více informací zde.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Tissot |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 52 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA 2892-A2 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 39,8 mm |
| Výška pouzdra | 7,6 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Zlato |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Tissot je tradiční hodinářská značka a zároveň největší švýcarský výrobce hodinek. Značka od svého založení v roce 1853 sídlí v městečku Le Locle v podhůří Jury. Plus v logu symbolizuje především kvalitu a spolehlivost, jimiž jsou hodinky Tissot ve světě proslulé. Cílem zakladatele bylo vyrábět skvělé hodinky za skvělou cenu a zároveň být tradičním inovátorem, takže z dílny Tissotu pochází množství hodinářských patentů a prvenství – například Tissot Antimagnétique (1930; první antimagnetické hodinky), Tissot Idea (1971– první plastové mechanické hodinky) nebo Tissot T-Touch Expert Solar (2014 – první solárně poháněné dotykové hodinky.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Tissot je oficiálním partnerem Tour de France, závodů Moto GP, hokeje nebo basketbalu a nabízí kolekce s těmito sporty spojené. Více o značce se dočtete v článku na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Tissot. Více na TissotWatches.com.
Informace o výrobci: Tissot SA, Chemin des tourelles 17, 2400 Le Locle, Švýcarsko / info@tissot.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: