Pánské hodinky Tissot T-Race Cycling Tour de France 2019 T111.417.37.057.00
Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Podobné produkty
Podobné produkty
TISSOT T-TOUCH CONNECT SOLAR T121.420.44.051.00 - TOUCH COLLECTION - ZNAČKY Pánské
Nejprodávanější
Na prodejně
Tissot T-Touch Connect Solar T121.420.44.051.00
Přidat do porovnání
TISSOT LE LOCLE AUTOMATIC T006.407.16.033.00 - LE LOCLE AUTOMATIC - ZNAČKY Pánské
Nejprodávanější
Na prodejně
Tissot Le Locle Automatic T006.407.16.033.00
Přidat do porovnání
TISSOT PRX 40 T137.410.11.041.00 - PRX - ZNAČKY Pánské
Tissot PRX 40 T137.410.11.041.00
TISSOT SEASTAR 1000 CHRONO T120.417.11.041.01 - SEASTAR - ZNAČKY Pánské
Tissot Seastar 1000 Chrono T120.417.11.041.01
Záruka 5 let
Našim hodinkám věříme
Dárky k objednávce
Švýcarský nůž, natahovač a jiné
90 dní na vrácení
Vyzkoušíte a uvidíte
Kamenná prodejna
Hodinky skladem si můžete vyzkoušet
+2500 hodinek skladem
Hodinky do 24h u vás
Poradí vám odborníci
Jsme specialisté na naše značky
VIP účet = 10% sleva
Věrné zákazníky si hýčkáme
Doprava zdarma
Popis produktu
Popis
Šířka řemínku
18 mm
Výška pouzdra
11,4 mm
Průměr pouzdra
44.5 mm
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí (U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
Videa
Videa Tissot T-Race Cycling Tour de France 2019 T111.417.37.057.00
Parametry a funkce
Parametry
Značka Tissot
Určení Pánské
Použití Sportovní
Původ Švýcarské
Záruka 5 roků
Vodotěsnost 100 m
Hmotnost 92 g
Pohon
Pohon Bateriový Quartz
Strojek ETA G10.212 Powerdrive
Přesnost chodu v sekundách +/- 0,1 sekund za den
Přesnost měření stopek info 1/10 sek.
Ciferník a pouzdro
Rozměr pouzdra 44.5 mm
Výška pouzdra 11,4 mm
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál pouzdra Ušlechtilá ocel s PVD úpravou
Materiál sklíčka Safírové
Číselník Analogový
Barva číselníku Černá
Víko na závit info Ano
Řemínek
Materiál pásku Silikon
Šířka pásku 18 mm