Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
165 g
Vodotěsnost
100 m
Pánské společenské hodinky z řady AirBoss na první pohled zaujmou precizním celoocelovým zpracováním a výraznou luminescencí na číslicích a ručičkách uprostřed černého číselníku. To nejkrásnější se ale skrývá zasazené v ocelovém pouzdru pod safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou.
Hodinky Victorinox AirBoss Mechanical 241508 nepohání žádná baterie, ale mechanický strojek ETA 2824. Hodinky reagují na pohyb vašeho zápěstí. Pokud je odložíte, mějte na paměti, že rezerva chodu tohoto modelu je 38 hodin.
Ať už ve vás vyvolává hodinářské umění posvátnou bázeň nebo se vám jen zamlouvá dokonalost ruční práce hodinářských mistrů, fascinující mechanismus ozubených koleček, který odměřuje čas s neuvěřitelnou přesností, můžete sledovat skrz průhledné dýnko na zadní straně hodinek. Vodotěsnost hodinek dovoluje plavání i ponor v nižší chloubce.
Tyto hodinky jsou ideální volbou nejen pro hodinkové nadšence, ale pro kohokoliv, kdo hledá hodinky vysoké kvality, odolnost a precizní zpracování.
Na hodinky poskytujeme záruku 5 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Victorinox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 165 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA 2824 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jakub Novák
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Victorinox Swiss Army se proslavil svými švýcarskými armádními noži. Dnes už je ale také známý jako výrobce hodinek. Mezi nabízenými modely najdeme hodinky sportovní, společenské, letecké i potápěčské. Vybere si zkrátka každý, kdo hledá kvalitní švýcarské hodinky.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Victorinox Swiss Army.
Informace o výrobci: Victorinox AG, Schmiedgasse 57, 6438 Ibach-Schwyz, Švýcarsko / internet.support@victorinox.com
“”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: