Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
110 g
Vodotěsnost
200 m
Švýcarské hodinky Victorinox z modelové řady I.N.O.X. s označením 241834 - novinka roku 2018, která navazuje na úspěšné quartzové modely I.N.O.X.. Ocelové pouzdro, šroubovací korunka, antireflexní safírové sklíčko, automatický hodinový strojek ETA 2824, ručičky a indexy s luminescenční vrstvou SuperLuminova. Jako třešničkou na dort je kožený řemínek, potažený dřevěnou vrstvou a plastický podklad ciferníku ve stylu "guilloche", kterému byly jako předlohou rukojeti Švýcarského armádního nože. Vodotěsnost i u toho mechanického modelu zůstala 200 metrů.
Součástí balení je také gumový kryt pro ještě větší ochranu hodinek.
Na hodinky poskytujeme záruku 5 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Victorinox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 110 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA 2824 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 13,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže a dřevo |
| Šířka pásku | 21 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Korunka šroubovací |
| Baterie | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jakub Novák
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Victorinox Swiss Army se proslavil svými švýcarskými armádními noži. Dnes už je ale také známý jako výrobce hodinek. Mezi nabízenými modely najdeme hodinky sportovní, společenské, letecké i potápěčské. Vybere si zkrátka každý, kdo hledá kvalitní švýcarské hodinky.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Victorinox Swiss Army.
Informace o výrobci: Victorinox AG, Schmiedgasse 57, 6438 Ibach-Schwyz, Švýcarsko / internet.support@victorinox.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: