Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Manuální
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Nový číselník Chronographu ze 70. let není jen tak zelený – je to plátno intrik. Zářivý a přesto hluboký, s nádechem přepálených podtónů, zahaluje se do vrstev tajemství. Někomu to evokuje ikonickou British Racing Green; ostatním to našeptává příběhy mystičtějších a kulturních hlubin. Tato zelená nejen upoutá pohledy, ale také podněcuje mysl. Ponořte se do jeho záhady a odhalte, jaká tajemství pro vás skrývá!
Vulcain Chronograph ze 70. let 20. století jsou stylové a ikonické hodinky, které shrnují podstatu té doby. Tyto hodinky s odvážným a robustním designem se vyznačují výrazným 38 mm polštářkovým pouzdrem a multifunkčním ciferníkem chronografu se subčíselníky pro přesné měření času. Chronograph Vulcain ze 70. let 20. století vyzařuje smysl pro vintage kouzlo díky pouzdru z nerezové oceli, ciferníku sunburst a klasickým ukazatelům hodin. Tyto hodinky jsou nejen dokladem hodinářského řemesla své doby, ale také nadčasovým kouskem pro ty, kteří oceňují jak historii, tak styl.
Selita SW510 s manuálním nátahem nabídne 28 800 polokmitů za hodinu a skvělou rezervu chodu 63 hodin.
Vulcain Chronograph 1970 se zeleným ciferníkem se vyrábí v limitované edici 100 ks.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Vulcain |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Manuální |
| Strojek | Sellita SW510 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
63 hodin |
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
45 mm |
| Výška pouzdra | 12,4 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Datum | Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Stopky |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Výrobce hodinek Vulcain byl založen v roce 1858 a je vynálezcem alarmové komplikace pro náramkové hodinky. Tato inovace učinila hodinky Vulcain oblíbenými u amerických prezidentů počínaje Harrym S. Trumanem, čímž si značka vysloužila pověst „The Watch for Presidents“. S více než 150 letou historií a inovacemi zachovává Vulcain své historické dědictví a jedinečné know-how. Výroba má prominentní roli v mezinárodním hodinářském prostředí díky vysoce kvalitním mechanickým hodinkám.
Informace o výrobci: Manufacture des montres Vulcain S.A, Chemin des Tourelles 4, 2400 Le Locle, Švýcarsko / info@vulcain-watches.ch
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu, nebo v podcastu.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: