Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
82,5 g
Vodotěsnost
30 m
Pánské náramkové hodinky z řady Edge Index jsou novinkou roku 2015 a designově navazují na modelovou řadu Wenger Escort. Pyšní se přehledně zpracovaným ciferníkem, leštěným ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami i indexy. Ukazatel data se nachází na pozici čísla 3. Model Wenger Edge Index 01.1141.110 má ciferník černé barvy, jenž je chráněn minerálním sklíčkem se safírovou úpravou a kožený řemínek s krokodýlím vzorem.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Wenger |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 82,5 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 515 - 11 1/2 |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jakub Novák
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Kvalita, tradice sahající až do roku 1893 a klasický dovětek “Swiss made” - to je značka Wenger. Proslavila se hlavně díky švýcarskému armádnímu noži (Swiss Army Knife), ale její záběr je daleko širší. Vedle celé řady outdoorových a kuchyňských nožů a nářadí jsou to především vysoce kvalitní švýcarské hodinky pověstné přesností, moderním designem a kvalitou zpracování. Díky těmto vlastnostem si získaly obdiv a respekt zákazníků i konkurence.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V Helveti.cz jsme autorizovaným prodejcem a specialistou značky Wenger.
Informace o výrobci: Wenger S.A., Route de Bâle 63, CH-2800 Delémont, Švýcarsko / watch@wenger.ch
“Dále nemohu hodnotit, neboť nejsem uživatelem hodinek.”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: