Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
98 g
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Zeppelin 7618-1 kombinují elegantní vzhled ciferníku s originálním zpracováním při zachování výborné čitelnosti, díky čemuž jsou využitelné pro každou příležitost. Poháněny jsou vysoce kvalitním automatickým strojkem ETA Valjoux 7753.
Hodinky Zeppelin 7618-1 z kolekce 100 Years Zeppelin Edition 1 jsou vybaveny ukazatelem data, stopkami, tachymetrem a telemetrem. Ukazatel data se nachází mezi 4. a 5. hodinou. Velká centrální ručka slouží jako vteřinová po spuštění stopek. Subciferník na 3. pozici slouží jako 30-ti minutový čítač pro stopky. Na 6. pozici je poté subciferník s možností stopovat až po dobu 12 hodin. U deváté hodiny se nachází běžná vteřinová ručička. Telemetr, jenž je k vidění po vnitřní lunetě hodinek, slouží pro měření vzdálenosti. Měření funguje na základě rychlosti zvuku. Švýcarský mechanický strojek ETA Valjoux 7753 nabízí také možnost rychlého posunu data pomocí tlačítka na pozici 10.
Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého řemínku. Ciferník je chráněn safírovým sklem, jenž je odolné vůči poškrábání. S průměrem pouzdra 42 mm se řadí mezi středně velké pánské hodinky. Vzhledem k vodotěsnosti do 50 metrů se nemusíte obávat ani běžného kontaktu s vodou, ke kterému se řadí například mytí rukou, či sprchování.
V útrobách hodinek nelezneme automatický švýcarský strojek ETA Valjoux 7753 s 27 kameny a rezervou chodu až 42 hodin. Jeho práci při frekvenci 28 800 polokmitů za hodinu lze pozorovat průhledným dýnkem.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 98 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA Valjoux 7753 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/1 sek. |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 16 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Tachymetr |
| Baterie | Ne |
| Další funkce | 27 kamenů, 28800 polokmitů/hod., Telemetr |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz