Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Extra velký plánovací 18měsíční diář, kalendář od července 2022 do konce roku 2023. Vhodný především pro akademické účely. Na levé straně jsou dny v týdnu a na pravé linkovaná stránka na poznámky. Diář má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu s možností výběru barev. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání. Obsahuje praktickou vnitřní kapsu, textilní záložku, 3 listy barevných samolepek a leták s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 70 g/m², neobsahuje kyseliny.
Rozměry: 19 x 25 cm, 104 listů
Diář je v anglickém jazyce.
VELIKOSTI 18MĚSÍČNÍCH TÝDENÍCH DIÁŘŮ:, * S - 9 x 14 cm (A6), * L - 13 x 21 cm (A5), * XL - 19 x 25 cm (B5), TIP: K diáři byste mohli potřebovat i TOOL BELT, který váš zápisník stylově "oblékne" a pomůže, abyste měli vždy vše důležité pohromadě. , O ZNAČCE MOLESKINE:, Příběh značky MOLESKINE se začal psát již v 19. století ve Francii, kdy vznikl produkt s velkou tradicí. Zápisníky MOLESKINE si oblíbili významní umělci a myslitelé jako Vincent van, Gogh, Pablo Picasso či Ernest Hemingway. Dnes je značka Moleskine synonymem pro kulturu, cestování, kreativitu a osobní identitu, a to jak v reálném světě, tak i ve světě digitálním., MOLESKINE je kreativním a nápaditým partnerem pro dnešní dobu >>
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 1 cm |
| Výška | 25 cm |
| Délka | 19 cm |
| Velikost diáře | B5 (XL) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | měkké |
| Barva diáře | Černá, Modrá |
| Počet listů | 104 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz