Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Alpina Startimer Pilot Heritage Automatic AL-555DGS4H6 jsou nádherným kouskem nejen pro nadšence do leteckých hodinek. Díky svým vlastnostem a provedení se hodí nejen na zápěstí pilotů, ale i pro každodenní nošení. Tento model odkazuje na původní modely z dvacátých let minulého století, které v té době sloužily vojenským pilotům.
Pouzdro, vyrobené z ušlechtilé oceli, v sobě skrývá švýcarský mechanický automatický strojek AL-555. Ten disponuje funkcí ukazatele data na tradiční pozici třetí hodiny a čtvrtou ručkou ve formě otočného disku ve středu číselníku se zobrazením času ve formátu 24 hodin. Díky vnitřní otočné lunetě, ovládané korunkou na pozici 2, lze nastavit čas ve druhém časovém pásmu. Základem tohoto strojku je strojek Sellita SW200 s in-house GMT nadstavbou Alpina, tedy s tzv. True GMT, kdy se s nastavením času pohybuje i GMT disk a nastavení hlavní hodinové ručky pak probíhá skokově po jedné hodině, přičemž domácí čas na GMT disku zůstává nezměněn. Přehledný číselník, vyvedený v retro leteckém stylu, je chráněn safírovým sklíčkem, které je vysoce odolné vůči poškrábání.
Model AL-555DGS4H6 je dodáván s praktickým koženým řemínkem a díky průměru pozdra 42 mm skvěle padne na každou pánskou ruku. Voděodolnost těchto hodinek je 100m, bez problému tedy zvládnou například plavání.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Alpina |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | AL-555 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 23 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Otočná luneta ![]() |
Obousměrně otočná |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Duální čas / GMT |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Alpina Black Friday Startimer Pilot Heritage Výprodej hodinek
Alpina je pro nás opět krokem výš, krokem mezi tradiční výrobce hodinek, kteří se vyznačují něčím inovativním. Historie Alpiny sahá až do roku 1883. Přesto zůstala moderní značkou a důkazem jsou nové modely s chytrými funkcemi (smartwatch). Na kontě má Alpina několik hodinářských patentů a vlastních řešení: Flyback chronograph, Tourbillon a věčný kalendář. Značka je nám velmi sympatická svým sportovním přístupem.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Pokud se Vám líbí filozofie značky Alpina, ale hledáte spíše společensky laděné modely, můžete se podívat na nabídku sesterské značky Frederique Constant.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Alpina.
Informace o výrobci: Alpina Watch International SA, Rte de la Galaise 8, 1228 Plan-les-Ouates, Švýcarsko / contact@alpina-watches.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: