Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Bering 14639-307 zaujmou jak jednoduchým designem, tak solárním pohonem. Nespornou výhodu mají díky tomu v údržbě, jelikož odpadá starost s výměnou baterie.
Vodotěsnost 50m dovoluje kontakt s vodou v rozsahu mytí rukou i sprchování. Tato modrá elegance s průměrem pouzdra 39 mm padne každé pánské ruce. Jednoduše řešený číselník doplňuje ocelový řemínek tvořený drobnými očky. Na 3. pozici najdeme datumovku. Rezerva chodu tohoto modelu dosahuje bez dalšího nabíjení až 6 měsíců.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bering |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Solární |
| Strojek | Miyota |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
6 měsíců |
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Modrá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Hodinky Bering je mladá značka dánského dobrodruha Rene Kaerskova, který seskočil z helikoptéry na ledový povrch Arktidy a toto nejsevernější místo zeměkoule ho tak uchvátilo, že se rozhodl vyrábět hodinky, které budou tak čistě krásné a jednoduché jako samotná Arktida.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Jméno Bering sahá historicky do roku 1728, kdy dánský mořeplavec proplul úžinou, která dodnes nese jeho jméno. Byl prvním Evropanem, který prozkoumal Aljašku.
Bering hodinky jsou typické svou jednoduchostí a čistotou. Z materiálů používají keramiku, safír, ušlechtilou ocel, zirkony a diamanty. Obdobou této značky je německá Boccia Titanium, která namísto oceli používá antialergenní titan.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bering.
Informace o výrobci: BERING Time ApS, Skrænten 34, 6200 Aabenraa, Dánsko / info@beringtime.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: