| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 68 g |
| Vodotěsnost | 100 m |
od 477 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
68 g
Vodotěsnost
100 m
Sportovně elegantní hodinky Bulova Marine Star 97L192 Marc Anthony na první pohled upoutají především výrazným designem, který spojuje ikonický námořní styl kolekce Marine Star s osobitým rukopisem hudební legendy Marcem Anthonym. Model vznikl v rámci exkluzivní spolupráce značky Bulova se slavným umělcem a zachycuje energii i rytmus jeho hudby v moderním a nepřehlédnutelném provedení.
Zlatý číselník s efektem slunečního brusu je podkladem aplikovaným indexům na pozicích hodin. Číselník oživují tři indexy v odstínu růžového zlata na pozicích 1, 3 a 5. Číslech, která mají pro Marca Anthonyho osobní význam. Spolupráci s umělcem prozradí také speciální dýnko s podpisem Marca Anthonyho. Ručky hodinek jsou opatřeny luminiscencí a usnadňují tak odečet při zhoršených světelných podmínkách. Ochranu číselníku zajišťuje minerální sklíčko.
Robustní pouzdro z nerezové oceli se zlatou IP úpravou povrchu doplňuje pětiřadý ocelový náramek ve stejném tónu, zakončený decentní motýlovou sponou. Hodinky zaujmou kombinací leštěných ploch a textury připomínající namrzlý povrch, který jim dodává zajímavý charakter.
Hodinky pohání spolehlivý bateriový strojek Miyota GL24, který vyniká přesností a nenáročnou údržbou. Hodinky nabízí vodotěsnost 100 m, není je tak třeba odkládat ani při plavání.
Hledáte-li originální a výrazné hodinky vhodné jako doplněk pro vaše sportovní aktivity, volný čas, hodinky, které můžete použít při téměř jakékoliv příležitosti, jsou Bulova Marine Star 97L192 Marc Anthony díky svým parametrům a designu tou správnou volbou.
Sdílíte-li s partnerem zálibu v hodinkách, je možné vytvořit set v s pánským modelem Bulova Marine Star Automatic 97A200 Marc Anthony, který bude vhodným dárkem k výročí, svatbě, nebo jiným jedinečným příležitostem.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bulova |
| Určení | Dámské |
| Použití | Sportovní |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 68 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota GL24 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
| Rozměr pouzdra | 25,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s IP úpravou |
| Barva pouzdra | Zlaté |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s IP úpravou |
Spona ![]() |
Překlápěcí |
| Šířka pásku | 12 mm |
| Barva náramku | Zlatá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské ocelové hodinky Dámské zlaté hodinky Dámské bateriové hodinky (Quartz) Dámské sportovní hodinky Dámské hodinky Bulova Dámské hodinky nad 10000 Kč Dámské hodinky novinky Marine Star Marine Star Bulova Dámské hodinky s ocelovým náramkem Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Hodinky dárek pro ženu
Příběh značky Bulova začíná v r. 1875 a má kořeny v Čechách. Zakladatelem byl totiž český rodák Josef Bulova, který v New Yorku zakládá J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Největších úspěchů dosahovala Bulova ve vývinu elektronicky poháněných hodinek. Vrcholem bylo uvedení systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O další legendární moment se postaral americký astronaut David Scott. Ten při misi Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na procházku po Měsíci.
Značka Bulova nezahálí a dál nabízí špičkové produkty na poli přesnosti. V nabídce najdeme High performance quartz strojek pracující na vysoké frekvenci (262 kHz) s přesností cca 10s za rok, případně strojek Curv, který je navíc prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bulova.
Informace o výrobci: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: