| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 220 g |
| Vodotěsnost | 200 m |
od 579 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
220 g
Vodotěsnost
200 m
Sportovně elegantní hodinky Bulova Marine Star 97A200 Marc Anthony na první pohled upoutají především výrazným vzhledem, který spojuje ikonický námořní styl kolekce Marine Star s osobitým rukopisem hudební legendy Marcem Anthonym.
Zlatý číselník s efektem slunečního brusu je podkladem aplikovaným indexům na pozicích hodin. Číselník oživují tři indexy v odstínu růžového zlata na pozicích 1, 3 a 5. Číslech, která mají pro Marca Anthonyho osobní význam. Nepřehlédnutelným prvkem je mimostředná vteřinová ručka na páté hodině spolu s průhledem na setrvačku na pozici sedmé hodiny, který odhaluje pulsující srdce hodinek. Ručky hodinek jsou opatřeny luminiscencí a usnadňují tak odečet při zhoršených světelných podmínkách. Číselník chrání minerální sklíčko.
Robustní pouzdro z nerezové oceli se zlatou IP úpravou povrchu doplňuje pětiřadý ocelový náramek zakončený decentní motýlovou sponou. Hodinky zaujmou kombinací leštěných ploch a textury připomínající namrzlý povrch, který hodinkám dodává zajímavý charakter.
Hodinky pohání mechanický strojek Miyota 82S5 s automatickým nátahem a rezervou chodu kolem 42 hodin. Chod strojku je možné sledovat také průhledným tónovaným dýnkem s podpisem Marca Anthonyho. Hodinky nabízí vodotěsnost 200 m, není je tak třeba odkládat ani při plavání.
Hledáte-li originální hodinky vhodné jako doplněk pro vaše sportovní aktivity, volný čas, hodinky, které můžete použít při téměř jakékoliv příležitosti, jsou Bulova Marine Star 97A200 Marc Anthony díky svým parametrům a designu tou správnou volbou.
Recenze, články a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bulova |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 220 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Myiota 82S5 |
| Přesnost chodu v sekundách | -20/ +40 s/ den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
51 mm |
| Výška pouzdra | 13,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Zlaté |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zlatá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Open heart ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 24 mm |
| Barva náramku | Zlatá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Korunka šroubovací, Bez datumovky, Open Heart, Mimostředná vteřinovka |
Luminiscence ![]() |
Ano |
| Další funkce | Průhled na setrvačku |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské hodinky Bulova Pánské ocelové hodinky Pánské zlaté hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské mechanické hodinky Marine Star Bulova Marine Star Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky s minerálním sklíčkem
Příběh značky Bulova začíná v r. 1875 a má kořeny v Čechách. Zakladatelem byl totiž český rodák Josef Bulova, který v New Yorku zakládá J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Největších úspěchů dosahovala Bulova ve vývinu elektronicky poháněných hodinek. Vrcholem bylo uvedení systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O další legendární moment se postaral americký astronaut David Scott. Ten při misi Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na procházku po Měsíci.
Značka Bulova nezahálí a dál nabízí špičkové produkty na poli přesnosti. V nabídce najdeme High performance quartz strojek pracující na vysoké frekvenci (262 kHz) s přesností cca 10s za rok, případně strojek Curv, který je navíc prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bulova.
Informace o výrobci: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: