Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Elegantní hodinky Candino Classic C4489/2 se hodí do společnosti, ale také pro každodenní nošení. Candino Classic C4489/2 patří do kolekce "Candino pro páry", a díky tomu je možné zakoupit podobný model i v dámském provedení, čímž získáte dokonalý dárek vhodný například k oslavě výročí.
Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Uvnitř se skrývá bateriový švýcarský strojek. Na tradiční pozici 3 se nachází praktický ukazatel data. To vše chrání safírové sklíčko, jenž je maximálně odolné proti poškrábání.
Voděodolnost 5 ATM udává, že s hodinkám neublíží stříkající voda, například při mytí rukou či sprchování. Díky průměru pouzdra 38 mm padnou na většinu pánských zápěstí.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Candino |
| Určení | Pánské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 20,00 / 18,00 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Značka Candino se zrodila v roce 1947 ve švýcarském městě Herbetswil, kde si hodinář Adolf Flury-Hug otevřel dílnu, v níž realizoval své vizionářské počiny. Ne náhodou dodnes dílna stojí ve své původní podobě vedle současného výrobního závodu – značka totiž dodnes respektuje tradiční přístup k hodinařině, jen dodává hodinkám eleganci a moderní design. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Značka Candino využívá nejmodernějších technologií k výrobě hodinek s pečetí Swiss Made. Candino vychází z tradiční švýcarské hodinařiny a věnuje zvláštní péči celému procesu výroby. Proto dosahuje nejvyšší úrovně kvality produktů za příznivé ceny.
Helveti.cz je autorizovaný prodejce a specialista značky Candino.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / candino-biel@festinagroup.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: