Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
173 g
Vodotěsnost
100 m
Pánské hodinky Candino Gents Sport Chronos C4682/4 jsou díky svému luxusnímu vzhledu oblíbeným modelem pro všechny aktivní gentlemany.
Číselník doplňují stříbrné ručičky a indexy s luminiscencí. Na pozici 3 se nachází mimostředná vteřinová ručička, na pozici 6 pak ukazatel data. Prodloužená červená ručka patří stopkám. Uvnitř hodinek se skrývá bateriový švýcarský strojek Ronda 5040.D. Vše je chráněno safírovým sklíčkem. Navíc se na ocelovém pouzdře nachází tachymetr, jenž slouží k měření průměrné rychlosti na přesně stanoveném úseku.
Vodotěsnost 10 ATM udává, že není třeba si hodinky sundat dokonce ani v případě plavání.
Nerezová ocel je velmi odolným materiálem, který prakticky nelze zničit. Je tvrdá, barevně stálá a má antikorozní povrch. Navíc je odolná i vůči sladké a slané vodě.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Candino |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 173 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 5040.D |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 45 mm |
| Výška pouzdra | 11,6 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Překlápěcí |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Tachymetr |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Značka Candino se zrodila v roce 1947 ve švýcarském městě Herbetswil, kde si hodinář Adolf Flury-Hug otevřel dílnu, v níž realizoval své vizionářské počiny. Ne náhodou dodnes dílna stojí ve své původní podobě vedle současného výrobního závodu – značka totiž dodnes respektuje tradiční přístup k hodinařině, jen dodává hodinkám eleganci a moderní design. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Značka Candino využívá nejmodernějších technologií k výrobě hodinek s pečetí Swiss Made. Candino vychází z tradiční švýcarské hodinařiny a věnuje zvláštní péči celému procesu výroby. Proto dosahuje nejvyšší úrovně kvality produktů za příznivé ceny.
Helveti.cz je autorizovaný prodejce a specialista značky Candino.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / candino-biel@festinagroup.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: