Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
94 g
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Candino Gents Titanium C4606/4 patří do modelové řady Titanium. Jedná se o skvělý doplněk jak do společnosti, tak i pro běžné nošení.
Pouzdro hodinek Candino Gents Titanium C4606/4 je vyrobeno z titanu, který je antialergický a o 40 % lehčí než ocel. Uvnitř se skrývá bateriový švýcarský strojek. Na pozici 6 se nachází praktický ukazatel data. Strukturovaný číselník doplňují stříbrné indexy a ručky s luminiscencí. Vše chrání safírové sklíčko, jenž je maximálně odolné proti poškrábaní.
Díky průměru pouzdra 41 mm padnou hodinky Candino Gents Titanium C4606/4 na většinu pánských zápěstí. Voděodolnost 5 ATM udává, že hodinky zvládnou lehčí kontakt s vodou v podobě deště, mytí rukou či sprchování.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Candino |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 94 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Výška pouzdra | 8,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Titan |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Šedá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Značka Candino se zrodila v roce 1947 ve švýcarském městě Herbetswil, kde si hodinář Adolf Flury-Hug otevřel dílnu, v níž realizoval své vizionářské počiny. Ne náhodou dodnes dílna stojí ve své původní podobě vedle současného výrobního závodu – značka totiž dodnes respektuje tradiční přístup k hodinařině, jen dodává hodinkám eleganci a moderní design. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Značka Candino využívá nejmodernějších technologií k výrobě hodinek s pečetí Swiss Made. Candino vychází z tradiční švýcarské hodinařiny a věnuje zvláštní péči celému procesu výroby. Proto dosahuje nejvyšší úrovně kvality produktů za příznivé ceny.
Helveti.cz je autorizovaný prodejce a specialista značky Candino.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / candino-biel@festinagroup.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: