| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 141 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Elegantní dámské hodinky Candino Lady Elegance C4741/2 zaručeně okouzlí všechny dámy, jenž jsou milovnice vkusných a decentních doplňků. Na hodinkách je zajímavé kruhové pouzdro lemované třpytivými kamínky. Díky svému jemnému vzhledu budou skvělým doplňkem do každé společnosti.
Luxusní vzhled hodinek udává pouzdro a řemínek z ušlechtilé oceli s částečnou PVD úpravou v barvě růžového zlata. Na perleťovém číselníku najdeme výrazné římské číslice a také ukazatel data. Vše chrání safírové sklo, jenž je maximálně odolné proti poškrábání. Uvnitř hodinek se skrývá bateriový švýcarský strojek.
Voděodolnost 5 ATM udává, že hodinkám neublíží déšť, mytí rukou či večerní sprcha.
Nerezová ocel je velmi odolným materiálem, který prakticky nelze zničit. Je tvrdá, barevně stálá a má antikorozní povrch. Navíc je odolná i vůči sladké a slané vodě.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Candino |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 33 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Perleť |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Překlápěcí |
| Šířka pásku | 18,00 / 16,00 mm |
| Barva náramku | Bicolor |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Dámské švýcarské hodinky Dámské bateriové hodinky (Quartz) Dámské hodinky Dámské hodinky do 5000 Kč Dámské hodinky v akci Dámské stříbrné hodinky Dámské hodinky do 10000 Kč Elegance Elegance Black Friday Black Friday Výprodej hodinek Dámské hodinky s datem Dámské hodinky s ocelovým náramkem Dámské růžové hodinky Candino Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Dámské hodinky Candino
Značka Candino se zrodila v roce 1947 ve švýcarském městě Herbetswil, kde si hodinář Adolf Flury-Hug otevřel dílnu, v níž realizoval své vizionářské počiny. Ne náhodou dodnes dílna stojí ve své původní podobě vedle současného výrobního závodu – značka totiž dodnes respektuje tradiční přístup k hodinařině, jen dodává hodinkám eleganci a moderní design. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Značka Candino využívá nejmodernějších technologií k výrobě hodinek s pečetí Swiss Made. Candino vychází z tradiční švýcarské hodinařiny a věnuje zvláštní péči celému procesu výroby. Proto dosahuje nejvyšší úrovně kvality produktů za příznivé ceny.
Helveti.cz je autorizovaný prodejce a specialista značky Candino.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / candino-biel@festinagroup.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: