Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
75 g
Vodotěsnost
30 m
Elegantní dámské hodiny Candino Lady Petite C4696/2 jsou stylové a dokonale propracované v každém detailu. Svým leskem navíc každého zaujmou. Pojďte s Lady Petite společně zazářit.
Luxusní vzhled hodinek udává pouzdro a řemínek z ušlechtilé oceli. Uvnitř hodinek se skrývá bateriový švýcarský strojek. Lunetu hodinek zdobí třpytivé kamínky, které najdeme i na číselníku namísto indexů. Vše chrání safírové sklíčko, jenž je maximálně odolné proti poškrábání.
Voděodolnost 3 ATM udává, že hodinkám neublíží stříkající voda například při mytí rukou nebo při dešti.
Nerezová ocel je velmi odolným materiálem, který prakticky nelze zničit. Je tvrdá, barevně stálá a má antikorozní povrch. Navíc je odolná i vůči sladké a slané vodě.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Candino |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 75 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 30 mm |
| Výška pouzdra | 7,6 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Šířka pásku | 14,5 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Značka Candino se zrodila v roce 1947 ve švýcarském městě Herbetswil, kde si hodinář Adolf Flury-Hug otevřel dílnu, v níž realizoval své vizionářské počiny. Ne náhodou dodnes dílna stojí ve své původní podobě vedle současného výrobního závodu – značka totiž dodnes respektuje tradiční přístup k hodinařině, jen dodává hodinkám eleganci a moderní design. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Značka Candino využívá nejmodernějších technologií k výrobě hodinek s pečetí Swiss Made. Candino vychází z tradiční švýcarské hodinařiny a věnuje zvláštní péči celému procesu výroby. Proto dosahuje nejvyšší úrovně kvality produktů za příznivé ceny.
Helveti.cz je autorizovaný prodejce a specialista značky Candino.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / candino-biel@festinagroup.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: