Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Plast
Hmotnost
52 g
Vodotěsnost
30 m
Casio AQ-800EST-1AER Stranger Things Collaboration z řady Vintage Collection přichází v jedinečné edici vytvořené ve spolupráci s ikonickým seriálem Stranger Things od Netflixu, který letos vstupuje do své závěrečné 5. řady. Tento model vychází z populárního retro konceptu AQ-800, ale jeho vzhled i detaily odkazují na dva světy seriálu.
Číselník zdobí motiv kroucených lián, připomínající postupující vliv Vecny. Kovové aplikované číslice na hodinových pozicích jsou vyvedené v charakteristickém fontu Stranger Things a dodávají hodinkám dramatický charakter. Dýnko zdobí logo Stranger Things, zatímco na sponě náramku je číslo „001“, odkazující na tetování, které nosí Vecna.
Casio AQ 800EST-1A mají vedle analogového zobrazení času také digitální displej, který zobrazuje druhý čas, datum, den v týdnu, stopky, budík. Kalendář je u hodinek plně automatický a nemusíte se tedy v průběhu času starat o jeho nastavování. Pryskyřicové pouzdro hodinek doplňuje ocelový náramek, který je oblíbený nejen pro svůj design, ale také snadnou úpravu délky. Pouzdro i náramek jsou vyvedené ve stříbrné barvě.
Černý číselník chrání plastové sklíčko. Díky průměru pouzdra 32,1 x 40,7 mm se řadí mezi středně velké hodinky. Voděodolnost tohoto modelu je 30 m - vhodné maximálně na náhodný kontakt s vodu při mytí rukou a dešti. Nejen vzhled, ale i velikost předurčuje tento model jak pro pány, tak dámy.
Hodinky jsou dodávané ve speciálním balení s motivy Demogorgona a lián a zachycuje tak hrozivou sílu, které postavy v průběhu seriálu čelí.
Hodinky potěší dlouhou výdrží baterie, až 3 roky, což z tohoto modelu dělá spolehlivého každodenní doplněk a v této verzi i stylový sběratelský kousek pro fanoušky Stranger Things.
Stranger Things je americký sci-fi hororový mysteriózní televizní seriál s celosvětovým úspěchem, jehož děj se odehrává v malém městečku Hawkins v Indianě v 80. letech minulého století. V roce 1983 v tomto ospalém středozápadním městě zmizí malý chlapec. Když se přátelé, rodina a místní policie snaží zjistit, kam se poděl, jsou vtaženi do záhady, zahrnující přísně tajné experimenty, děsivé nadpřirozené síly a jednu velmi zvláštní holčičku.
Recenze, testy a články:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 52 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 5696 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±30 / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 32,1 x 40,7 mm |
| Výška pouzdra | 8,7 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Plast |
| Číselník | Kombinovaný |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
posuvná zaklapovací |
| Barva náramku | Šedá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Automatický kalendář, Duální čas / GMT |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Unisex hodinky Classic Collection Hodinky dárek pro muže Casio
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: