Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Plast
Hmotnost
53 g
Vodotěsnost
Water resistant
Casio CA-500WEBF-1AER Back to the Future jsou speciální spoluprací, představenou k výročí 40 let od uvedení filmu Návrat do budoucnosti. Hodinky s funkcí kalkulačky z řady Vintage Collection jsou obecně oblíbené díky svému retro designu z 80. let. Nejen vzhled, ale i velikost je předurčuje jak pro muže, tak ženy. Jedná se o léty prověřený a oblíbený model s digitálním displejem a užitečnými funkcemi. Kalkulačka zvládne 8místné výpočty, stopkami měří s přesností na 1/100 a nechybí ani praktický alarm.
Casio CA-500, model s funkcí kalkulačky, je stejně oblíbený dnes jako v 80. letech. Tato unikátní spolupráce se inspiruje filmem Návrat do budoucnosti a ikonickým DeLoreanem. Barvy kolem tlačítek připomínají časové obvody DeLoreanu pro nastavení data a času cílové destinace a pokaždé vás přenesou do světa filmu. Na zadní straně pouzdra je zpodobněn magnetický kondenzátor, technologie, která promění DeLorean ve stroj času.
Casio CA 500WEBF-1A mají digitální displej, který zobrazuje čas, datum, den v týdnu, stopky, budík a údaje z kalkulačky. Kalendář je u hodinek plně automatický a nemusíte se tedy v průběhu času starat o jeho nastavování. Stříbrné plastové pouzdro hodinek doplňuje stříbrný ocelový náramek, který je oblíbený nejen pro svůj design, ale také snadné nastavení délky. Displej chrání plastové sklíčko. Díky průměru pouzdra 34,4 × 43,2 mm se řadí mezi menší hodinky. Voděodolnost - vhodné maximálně na náhodný kontakt s vodu při mytí rukou a dešti.
Hodinky jsou dodávané ve speciálním balení, které vypadá jako videokazeta a evokuje svět filmu.
Hodinky potěší dlouhou výdrží baterie, až 5 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | Water resistant |
| Hmotnost | 53 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 3558 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±30 / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
5 let |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 34,4 x 43,2 mm |
| Výška pouzdra | 8,2 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Plast |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Posuvná zaklapovací |
| Barva náramku | Stříbrná |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Automatický kalendář, Kalkulačka |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Unisex hodinky Classic Collection Hodinky dárek pro muže Hodinky dárek pro ženu Casio
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: