Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
84 g
Vodotěsnost
100 m
Casio Edifice EFS-560HR-1AER jsou posledním modelem z limitované edice F1 Honda Racing pro rok 2020, jsou spojením hodinářského a motoristického světa, svým designem v sobě snoubí dynamiku, vášeň pro rychlost a zápal pro závodění. Hodinky vznikly k příležitost výročí 20 let od založení řady Edifice.
Casio Edifice EFS-560HR-1AER jsou hodinky vzešlé z partnerství společnosti Casio a závodního týmu F1 Honda Racing. Na spojení s týmem Honda Racing odkazuje logo na dýnku a číselníku. Použité barvy - černá a červená symbolizují okamžik, kdy jiskra zapálí palivo uvnitř válce motoru. Strukturovaný číselník připomíná asfaltový povrch, luneta je vyrobena z karbonu, který je v často využíván při stavbě monopostů. Střídající se červená a černá barva po obvodu číselníku připomíná obrubníky lemující trať.
Casio Edifice EFS 560HR-1A upoutají svým dynamickým vzhledem a propracovaným číselníkem připomínajícím závodní dráhu, jenž má hodinové pozice osazeny plastickými indexy. Disponují ukazatelem data na pozici čtvrté hodiny, u nějž potěší použití tmavého věnce s bílým potiskem a funkcí chronografu, jehož chod zobrazují dva přehledné subciferníky - čítač minut a vteřin. Stopky lze ovládat postranními tlačítky - horní stopky spouští a zastavuje, spodní resetuje naměřené hodnoty. S hodinkami lze měřit až třicetiminutové intervaly.
Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobeny z nerezové oceli. Výrazným prvkem pouzdra je karbonová luneta se zvýrazněným číslem 20. Přehledný černý číselník je chráněn safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou pro zlepšení čitelnosti na přímém světle. Ručičky hodinek jsou opatřeny luminiscenční vrstvou, zajišťující lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Předností hodinek je solární napájení, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla. Akumulátor má delší životnost než běžná baterie, čímž odpadá potřeba pravidelné 2 - 3leté výměny. Větší pouzdro o průměru 45,4 mm sedí výborně na zápěstí díky výšce pouhých 10,3 mm a velmi krátkým nožkám.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 84 g |
| Pohon | Solární |
| Strojek | 5633 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
6 měsíců |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/1 sek. |
| Rozměr pouzdra | 45,4 mm |
| Výška pouzdra | 10,3 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá a Červená |
| Materiál pásku | Kůže a textil |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: