Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
53 g
Vodotěsnost
200 m
Hodinky Casio G-Shock Gulfman G 9100-1 jsou pánské sportovní hodinky, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s moderním designem, to vše zastřešené vysokou odolností.
Casio G-Shock Gulfman G 9100-1 mají digitální ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí, které využijete zejména v přírodě a mezi něž lze řadit například graf přílivu a odlivu, fáze měsíce, yacht timer (funkce odpočtu používaná pro start při závodech regat), světové časy a další. Pryskyřicové pouzdro hodinek je doplněno o pryžový řemínek vynikající vysokou odolností a dlouhou životností, díky použitým materiálům hodinky dosahují příjemné hmotnosti pouhých 53 gramů. Ciferník chrání minerální sklíčko. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny LED osvětlením displeje. Předností hodinek vzhledem k určení pro použití ve vlhku a vodě, je protikotozní úprava kovových částí. Díky průměru pouzdra 46 mm se řadí mezi rozměrově vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200M, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat, či se dokonce potápět. Model vyniká neobvyklou životností baterie, dosahující až 7 let.
Vlastnosti:
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou odolnější vůči otřesům a nárazům, než běžné hodinky. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 53 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 3088 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
7 let |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Výška pouzdra | 16,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Pryž |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Příliv a odliv, Fáze měsíce, Odpočet, Světové časy, Automatické LED osvětlení, Režim 12/24, Automatický kalendář, Opakovaný alarm, Multi alarm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Gulfman Black Friday Výprodej hodinek Pánské odolné hodinky Casio
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: